Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

British dance music group, Above & Beyond, coming to Transmission

Britská hudební formace Above & Beyond, která vznikla v roce 2000 a jež se skrývá pod jmény Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamäki, vystoupí již podruhé na osmém pokračování noci Transmission, která se uskuteční v sobotu 19. listopadu 2011 v pražské O2 areně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Toto populární trio patří mezi současnou špičku na elektronické taneční scéně, díky své nadčasové produkci s renomovanými zpěváky, plné upliftingového trancu. Above & Beyond vlastní také renomovaný label Anjunabeats, který vydává produkci zaměřenou na trance a progressive. Kromě jiného mají také vlastní radiovou show, Trance Around The World. Jejich skladby jsou běžně hrány dalšími světovými DJs po celém světě jakými jsou Armin van Buuren, Gareth Emery, Ferry Corsten, ATB, či Kyau & Albert. V současné době se drží na páté příčce v anketě Top 100 DJ Poll časopisu DJ Mag.

Jono Grand a Paavo Siljamäki se setkali na Universitě ve Westminsteru, kde oba studovali obor komerční hudby. Objevili v sobě společný zájem o elektronickou hudbu a rozhodli se, že spolu budou vzájemně spolupracovat a skládat hudbu. V roce 1999 založili label Anjunabeats, na kterém vydali první skladbu „Volume One“. Tato skladba okamžitě upoutala pozornost a dostalo se jí podpory od takových jmen jako Pete Tong, Paul Oakenfold, Judge Jules a Paul van Dyk. Tento úspěch následovali s dalšími skladbami pod pseudonymy „Free State“ a „Dirt Devils. Dalším úspěšným počinem byl remix „Chakra - Home“, který Pete Tong začal hrát na své show na BBC Radio 1. Skladba se tak stala číslem jedna v britských hitparádách.Above & Beyond vydali své první album „Tri-State“ spolu se singlem „Alone Tonight“ v březnu 2006 ve spolupráci s Zoë Johnston, Richard Bedford a Andy Moor. V červenci 2008 vydali další album „Sirens of the Sea“ pod artistickým jménem OceanLab, který je jedním z jejich vedlejších projektů. V červenci 2009 následovalo album „Sirens of the Sea Remixed“, které se skládalo z remixů původního alba „Sirens of the Sea“. V roce 2011 vychází jejich další album „Group Therapy“. První singl z tohoto alba, „Sun & Moon“, který vyšel do světa v březnu 2011, se okamžitě vyšplhal na přední příčky všech světových hitparád, stejně jako následující skladba „Thing Called Love“.

www.aboveandbeyond.nu
www.myspace.com/aboveandbeyond
www.facebook.com/aboveandbeyond
www.twitter.com/aboveandbeyond
www.youtube.com/aboveandbeyondtv
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 26. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. British dance music group, Above & Beyond, coming to Transmission. Vychytané.cz. [Online] 26. 9. 2011. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5002. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/British-dance-music-group,-Above-&-Beyond,-coming-to-Transmission
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.27.143
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 04:54