Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Victoria Backham radí ženám!!!

Když jsem se snažila vzdělávat se v oblasti módy, abych byla o něco chytřejsí, objevila jsem na jednom módním serveru rady Victorie Backhamové, která je obecně považována za velmi stylovou „hvězdu“ :)
Přidat na Facebook
1. Představte si, jak chcete dnes celkově působit. Podle toho pak na sebe snadno poskládáte jednotlivé kousky oblečení.
(za předopkladu že máte v šatníku některý kousky, který se k sobě fakt hodí a nebo si to jen myslíte, takže ve finále stejně vypadáte jako pako.. ostatně jako zbytek maloměsta kde bydlíte a kde všichni nakupoujou ve stejných obchodech jako vy :)

2. Nakupujte ve světě. Sama jsem nakupovala v Japonsku a ulovila jsem tam skvělé kousky oblečení… Stejně tak miluji obchody v New Yorku… Sbírání oblečení v různých zemích vám pomůže vytvořit si individuální styl.
(ha ha ha :) chci vidět, kdo z vás na to má.. tohle mě fakt rozesmálo :)

3. Inspirujte se jinou dobou. Osobně jsem se nadchla pro 50. léta. Jejich móda je velmi ženská a vytváří úžasnou siluetu.
(když vylezete u nás v Čechách v něčem z 50. nebo jiných let, který už byly, tak jste za cvoka a vy to víte, proto to neděláte :) ..a s tou siluetou.. někdy to nespraví žádný léta :)

4. Investujte do nadčasové klasiky. Nakupte oblečení, které unosíte v každé sezoně. Některé kousky můžete nosit pět, jedenáct let a pořád budou vypadat skvěle.
(mno to každopádně.. nosila to bábí, mamka i teta.. dokonce i ségra, tak proč to nezkusit :)

5. V šatníku byste měla mít aspoň jeden „lichotivý“ model, který vás podpoří ve dnech, kdy si zrovna nevěříte a nemáte ze své postavy dobrý pocit.
(a kdo říká že si nevěříme jen NĚKDY??? Taky dobrej fór, to Victoria nezna ženský? :)6. Nezbytné jsou správné doplňky. Vhodná kabelka, šperky, sluneční brýle… to všechno může radikálně proměnit váš vzhled.
(mno kabelek mám dost, brýle taký nějaký mám, áá šperky taky!!! :) jenže ona myslí asi trošku jinej level :) navíc když si u nás vezmete nějakej supeeer doplněk, tak jste opět za blba, páč lidi tady to nesežvejkaj :)

7. Základem šatníku je dobré spodní prádlo, se kterým se dají dělat divy. Osobně miluji, když s v létě vezmu přes barevnou podprsenku bílou vestu.
(nemám bílou vest!!!! :( )

8. Oblečení si přizpůsobte své postavě a vkusu. Ráda si třeba zkracuji svetry, připomínají pak 70. léta
(a jsme zase u těch let, ta ženský fakt nechápe, že při její postavě je jedno jaký má na sobě léta, stejně je reklama na hlad.. což třeba já ani třeba vy nejste :( )

9. Pečlivě zvažte, na čí názory dáte. Osobně se při výběru módy řídím vlastními instinkty, už jsem vzdala poslouchat názory druhých. Koho ale vždycky vyslechnu, je moje máma a sestra Louise.
(tak to je asi jediný s čím bych souhlasila, jed moje ségra má někdy děsnej vkus :) ..doufám, že to nečte.. páč by

10. Držte se klasických zásad oblékání. Zvolíte-li hluboký výstřih, vezměte si delší sukni. Chcete-li více odhalit nohy, zahalte hořejšek. Působí to více sexy, když něco ponecháte mužské představivosti…
(a všechny víme, že jejich představivost je těžce nedostižná naší křehké mysli :)

DĚKUJEME VICTORIE!!!!! :)

(zdroj: www.superkocka.cz)
Teréz
(Tereza Kabrdová)
sobota 12. 8. 2006 08:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Victoria Backham radí ženám!!!. Vychytané.cz. [Online] 12. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=50. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Victoria-Backham-radi-zenam!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 19:45