Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Odstartoval 16. ročník MISS ACADEMIA

Nejenom krásná, ale také inteligentní, taková by měla být ideální MISS ACADEMIA 2012. 16. ročník unikátní soutěže, ve které nejde pouze o krásu, odstartoval 1.11. v prostorách Zlínské univerzity. Soutěžící to letos nebudou mít vůbec jednoduché, protože zaujmout budou muset především na sociálních sítích.
Přidat na Facebook
Každá z deseti finalistek, která vzejde z lednových castingů v Praze, Brně a Ostravě, získá šanci projevit své názory před širokou veřejností. Dívky obdrží chytré telefony, se kterými mají možnost dva měsíce komunikovat online pomocí sociálních sít jako Facebooku,Twitter a Foursquare. „Svými příspěvky budou moci přesvědčit společnost, že jsou nejenom krásné, ale i inteligentní,“ říká Zuzana Brátová, jedna ze dvou hlavních manažerů soutěže. „Většina soutěží Miss začíná ztrácet smysl, protože jediným faktorem při výběru vítězky je její krása. MISS ACADEMIA 2012 se snaží tento zaběhnutý trend změnit,“ dodává Brátová.

Možnost bojovat o korunku mají všechny vysokoškolské studentky navštěvující prezenční či kombinovanou formu studia, jejichž věk nepřesahuje 26 let. Dívky se mohou jednoduše přihlásit na webových stránkách soutěže www.missacademia.cz do 4. ledna 2012, nebo v rámci roadshow po českých univerzitách. Ta proběhne v Ústí nad Labem, Zlíně, Praze, Olomouci a Brně v průběhu listopadu a prosince.

Do výběru vítězky celé soutěže bude mít možnost zasáhnout prakticky každý. Při závěrečném galavečeru 17. dubna 2012 totiž v porotě zasedne i počítač, který bude symbolicky zastupovat hlas veřejnosti. Ta bude moci celý březen hlasovat na internetu a ovlivnit tak, kdo titul MISS ACADEMA 2012 získá.

Soutěž je již po 16. v řadě tradičně pořádána studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rámci předmětu Komunikační agentura. Do loňského ročníku, který nesl podtitul Andělsky krásná po čertech chytrá, se přihlásilo přes 400 studentek ze všech koutů republiky. Vítězkou se stala Pavlína Kadlecová, dvacetiletá rodačka z Podivic u Vyškova studující sociální a masovou komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského v Praze.


zdroj: TZ MAČR2012
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 3. 11. 2011 18:00
Prachař, Štěpán. 2011. Odstartoval 16. ročník MISS ACADEMIA. Vychytané.cz. [Online] 3. 11. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4999. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Odstartoval-16.-rocnik-MISS-ACADEMIA
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 01:39