Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kouzelný ostrov a Mauro Picotto

Říká se mu “kouzelný ostrov“ anebo také Mekka všech kluberů. Řeč je samozřejmě o španělském ostrově Ibiza, který už počátkem 90. let světově proslul díky vysoké koncentraci větších či menších klubů a jako místo s nádhernou atmosférou a příjemným podnebím si získal srdce fanoušků elektronické taneční scény.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Ibiza již mnohokrát otevřela svou laskavou náruč nespočtu nezapomenutelných parties a klubových nocí a jednou z osobností, která doslova „měla prsty“ v pořádání právě takových událostí, je italský DJ, producent a remixér Mauro Picotto. Pravý počátek jeho působení na Ibize však musíme hledat jinde. Přenesme se nyní do roku 2002 a pohlédněme až za Atlantik, do amerického města Miami.

Zde se v té době již pravidelně koná Winter Music Conference, celosvětově uznávaná „dílna“ DJs a producentů z oblasti elektronické hudby. A jedním z účastníků je i Mauro Picotto, známý také jako Mr. Lizard, jenž právě v Miami zakládá koncept klubové noci Meganite. Jde mu především o čistou, surovou a ničím nespoutanou taneční energii a právě díky tomu si Meganite okamžitě získává nadšené fanoušky. Zbývá jen jeden krok: přenést tuto party na Ibizu.V roce 2004 Mauro Picotto transformuje super klub Privilege v jedno z nejžhavějších dějišť techno parties na ostrově. Meganite právě přistála na Ibize. Během následujících několika let zde získávají rezidenturu jména jako Adam Beyer, Chris Liebing, Marco Carola či Misstress Barbara. Mauro Picotto je však žádán i jinde.O jeho mistrovsky namíchané sety sršící nezaměnitelným groovem stojí také další věhlasné kluby na Ibize: Eden, Space a další. A jejich zájem nepolevuje ani o několik let později, například v letošní sezóně hrál ve jmenovaných klubech hned několikrát. Mauro přitom nemá problém odletět z Ibizy za hraním třeba rovnou do Tokia.

Ačkoliv je Privilege Maurovým „mateřským“ klubem, kde má jeho Meganite stále své místo, sám umělec přiznává, že klub Space na Ibize je pro něj něco jako Brno – oplývá neskutečnou energií a vždy se mu tam dobře hraje, neboť cítí, že lidé jeho hudbu vnímají přesně tak, jak si vždy přál – nadšeně tancují až do roztrhání těla.

Zda se jeho slova potvrdí, můžete rozhodnout také Vy! Ukažte na blížící se party Apokalypsa Maurovi, že i on je Vaší hvězdou! Italský DJ č.1 přijede 25. listopadu do Brna, aby zahrál set „jako za starých časů“ – plný výbušného techna, kapky trance i starého dobrého elektra.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 4. 11. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Kouzelný ostrov a Mauro Picotto. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4993. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kouzelny-ostrov-a-Mauro-Picotto
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:24