Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve Slovanském domě uvidíte slavné kabelky

Všichni je známe z fotek, kabelky slavných značek a zvučných jmen, jako například Kelly Bag, kterou proslavila Grace Kelly či kabelka filmové legendy Audrey Hepburn. Pražský Slovanský dům vám nyní v době od 23.11. do 6.12. nabízí jedinečnou možnost vidět luxusní kabelky na vlastní oči v rámci první výstavy kabelek v Čechách, z nichž některé byly pojmenovány dle slavných osobností jako například po princezně Dianě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Módní přehlídka oblečení a spodního prádla z první republiky
čtvrtek 24. listopadu 2011 19:00
(konec +- pátek 25. listopadu 2011 02:00)
Slovanský dům
Praha 1 (CZ)
Kromě vizuálního zážitku budou mít zákazníci rovněž možnost, si zapůjčit luxusní kabelku dle vlastního výběru na dobu tří dnů zdarma. Podmínkou pro zapůjčení kabelky v hodnotě desetitisíce korun, je nákup nad 5.000 CZK v galerii Slovanský dům, jenž ale nemusí být uskutečněn pouze v jednom obchodě. Návštěvu výstavy si zákazníci mohou navíc zpříjemnit sklenkou Bohemia sektu zdarma.

Výstava kabelek bude oficiálně zahájena dne 24.11. v 19:00hod módní přehlídkou oblečení a spodního prádla z první republiky. Modely, které ještě nebyly nikdy prezentovány a jsou obvykle ukryté před zraky veřejnosti v depozitáři na zámku v Lánech, budou předvádět mimo jiné modelky Iveta Lutovská a Aneta Vignerová. Moderátorem přehlídky bude herec Zdeněk Podhůrský. Módní přehlídka je veřejnosti volně přístupná.

Konec první světové války přinesl mnoho změn. Změnilo se uspořádání Evropy, modernizovala se výroba, měnil se životní styl hlavně obyvatel žijících ve městech, ke slovu přicházela emancipace žen. Nejvíce se tyto změny promítly do módy. Životní styl velice ovlivnil dámskou a pánskou módu. Právě v době první republiky dosáhla česká móda evropské úrovně.

Luxus, který se po válce začal krystalizovat v českých zemích, našel svůj výstavní prostor ve Slovanském domě a pro milovníky exkluzivních doplňků je výstava kabelek značek Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada, Chanel apod. neodmyslitelnou součástí návštěvy této nákupní galerie. Vedle výstavy těchto cenných exponátů poskytuje Slovanský dům rovněž unikátní příležitost k zapůjčení jedné luxusní kabelky na 3 dny zdarma. Kabelku lze za poukázku ze Slovanského domu půjčit v půjčovně LButik v Maiselově ulici 5.

Výstavu kabelek bude doprovázet i další příjemné překvapení pro zákazníky Slovanského domu. Na vytyčeném místě nákupní galerie obdrží denně v době od 15.00 - 19.00hod každý zákazník obchodů Slovanského domu za nákup v jakékoliv hodnotě, lázeňský oplatek a sklenku sektu značky Bohemia Sekt zdarma.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 19. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Ve Slovanském domě uvidíte slavné kabelky. Vychytané.cz. [Online] 19. 11. 2011. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4978. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-Slovanskem-dome-uvidite-slavne-kabelky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.037s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 02:17