Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

DJ Rush: „Buďte sví!“

Po megarozhovoru z minulého týdne přinášíme dalších pár otázek pro duchovního otce Apokalypsy DJe Rushe.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Povídali jsme si o méně závažných tématech, ale přesto jsme se dozvěděli mnoho novinek z aktuálního života DJe, který prochází velkou životní změnou…

Jaké máš pocity, když nasedáš do letadla, které letí do České republiky?
Věř mi, že když přilítám do Čech, tak jsem vlhkej a vzrušenej, hahaha. Jednu věc na vaší zemi opravdu miluji a to jsou ti vaši party blázni, kteří se nebojí oblíct si na sebe cokoli! Hlavně aby to bylo barevný, šílený a svítilo to do dálky. Tihle lidé dokáží akci ohromě prozářit. Nudí mě, když vidím stáda lidí v bílých tričkách a jeansech. Vaše publikum má v sobě spoustu energie a když si před takové publikum stoupnu, tak mohu být sám sebou. A abych nezapomněl… jste taky pěkně sexy! Ha ha ha.Vím o tobě, že si dost ujíždíš na filmech… jaký je tvůj oblíbený žánr?
Jsem movie king! U mě doma to vypadá jak v půjčovně DVDček, haha.
Miluji horrory a nejradši se na ně dívám sám, protože jenom tak si je člověk vychutná do poslední kapky (krve). Taky mě baví komedie, protože se rád směju a občas kouknu i na nějakej slaďák. Řekněme, že koukám prakticky na cokoli.Co bys dělal, kdybys nebyl DJ?
Kdybych nebyl DJ, tak bych asi dělal počítačového technika, ale hudba je můj život… respektive byla už na škole, takže jsem rád, že mi vyšla ta dráha DJe.Mnoha DJům jsi pomocí svého Kne’Deep bookingu pomohl nastartovat hvězdnou kariéru...Jakou radu bys dal začínajícím DJům aby se dokázali prosadit?
Buďte sví! Je tu jenom jeden Carl Cox, Sven Väth, Rush, Richie Hawtin. Najděte sami sebe a hrajte to co máte rádi… pokud se tím budete řídit, lidi to z vás vycítí. Hlavně od začátku nečekejte, že budete díky DJingu bohatí, budete mít tisíce fanoušků, budete hrát na velkých akcích, atd. Prostě si užívejte to co děláte a bavte se, nenechte si od nikoho sr*t na hlavu a jděte za tím, co vás baví. Každý může zazářit, ale každý by měl zazářit svou cestou.Jak to vypadá s tvým projektem Russian Roulette?
Ha, ha, ha, tenhle projekt byl pár let u ledu, ale v roce 2012 se nejspíš vrátí v plné síle. Ještě nevím kdy přesně, ale bude to jakmile se na scéně vrátím tam kam chci a až doroste nová generace otevřenějších lidí, kteří dokáží projekt Russian Roulette patřičně ocenit…

Ptal se Nois v říjnu 2011.

Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 26. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. DJ Rush: „Buďte sví!“ . Vychytané.cz. [Online] 26. 10. 2011. [Citace: 29. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4964. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Rush:-„Budte-svi!“-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.132.226
Serverový čas: neděle 29. května 2022 14:36