Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Přichází nová party s názvem INSOMNIA!

Zatímco na obloze přibývají mraky a slunce se pomalu vzdaluje od naší polokoule, noční život v Brně nespí. A to doslova !
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Insomnia
středa 16. listopadu 2011 21:00
(konec +- čtvrtek 17. listopadu 2011 06:00)
Pasáž Dominik
Brno (CZ)
Chystá se totiž párty, která zatím v Brně nemá obdoby. Párty, kvůli které doporučujeme si vzít volno v práci ještě třetí den poté. Blíží se party INSOMNIA.

Nová a periodická akce poprvé otevře své brány už 16. listopadu v pasáži Dominik a to všem milovníkům taneční i urban muziky. Název INSOMNIA je více než příhodný.

Do obrovského sálu přivezeme desítky kilowatt špičkové hudební aparatury a tisíce wattů světelného výkonu. Aby atmosféra nedala nikomu zapomenout, nebude chybět ani soustava laserů, které v kombinaci s velkoplošnou projekcí atmosféru vyženou do nebes.

Stejným směrem budou mířit i vaše ruce a to nahoru. Za mixem se totiž vystřídá elita české hudební scény v čele se zahraničními hosty. Hlavní hvězda – LEE DAGGER drancuje celý svět a jako na běžícím páse sype remixy pro Rihannu, Lady Gaga, Kylie Minogue a další top hudebníky.

Line Up:
Hlavní stage:
21:00 Michal Pesina / Too sexy
23:00 Johannes & Doky / SK / LOVE party
00:30 TOMMY ROGERS / Dirty Dancing / Studio 54 / Duplex / Amnesia Ibiza
02:00 LEE DAGGER (UK) /Bimbo Jones / Pacha London
04:00 Ronny / Studio 54 / White party
05:00 ALL DJ'S TOGETHER
06:00 End

Urban stage:
21:00 Heavy Hev /Sense Of Beat
23:00 Sean John /USA – Funkmoguls
01:00 ORION /PSH – Praha
03:00 LowMoney /Backstage Agency – Zlín

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK aneb kup si svůj lupen za SUPER cenu hned teď na internetu!!!

http://buy.ticketsystem.cz/ nebo http://www.ticketsystem.cz/

INSOMNIA v Dominiku je výsledkem snažení vnést do Brna něco nového, ale zároveň nabídnout stále zvučnější jména brněnské scény hezky pohromadě. Aby toho nebylo málo, kromě TANEČNÍ STAGE je připravena také URBAN STAGE, kde se vystřídají hvězdy Djingu ve stylech Hip Hop & RNB. Kluci prostřednictvím muziky představí vše, co k životu na ulici patří. O tom přece urban style je.

Aby vám nic nechybělo k absolutní pohodě, na obrovském baru od společnosti RED BULL budou k dispozici profesionální barmani. Můžete tak využít širokého výběru nejžádanějších drinků současnosti od společností Bacardi a Red Bull.

Pánové i dámy se pak můžou celý večer kochat a třeba inspirovat tancem krásných Go-Go tanečnic, které jsme pečlivě vybírali tak, aby si každý přišel na své.

!!POZOR!! K dispozici bude taky V.I.P. Balkonek s omezenou kapacitou pouze pro 300 lidí. Ve V.I.P. Sekci budou míchat koktejly profesionální barmani a k dispozici bude i občerstvení, které je zahrnuto v ceně. Při cestě na záchod vám tak nikdo nevylije pití na hlavu.

DJS na HLAVNÍ TANEČNÍ STAGE:

DJ LEE DAGGER – LONDON UK
( http://www.leedagger.com/ )
( http://www.facebook.com/leedagger )
( http://www.bimbojones.com/ )
Headlinerem večera a zahraničním hostem je DJ LEE DAGGER, člen seskupení BIMBO JONES, nebo poslední dobou v rádiích oblíbené formace HMC.
Na svém kontě má stovky remixů světových zpěvaček, zpěváků i kapel, za které získal nejedno ocenění. A hlavně, LEE DAGGER si už zahrál na všech kontinentech, obletěl celý svět, kde vždy lidi dostal svým pozitivním a hlavně hodně chytlavým stylem hraní. Momentálně se Lee vrátil z Ameriky, kde objel několik akcí a než dorazí do Brna, čeká ho ještě výlet do Ruska. Pravidelně navíc dostává pozvánky pro nejlepší Dje a producenty planety na Winter Music Conferrence v Miami, kde jeho party Miami Calling patří mezi nejvyhledávanější. Nejednou už bavil lidi taky přímo v českých klubech, takže české publikum dobře zná a ví co jim naservírovat k nejlepší zábavě.

DJ TOMMY ROGERS
( http://www.djtommyrogers.com/ )
( http://www.facebook.com/pages/Dj-Tommy-Rogers-Adam-St%C5%99%C3%ADtesk%C3%BD-oficial/122128664485548 )
( http://www.studio54.cz/ )
Druhý velikán, který nastoupí za mix na INSOMNII je zlínský rodák, jak o sobě sám tvrdí „hodný kluk z moravy“ DJ TOMMY ROGERS. Stále populárnější DJ nejen u nás, ale taky ve světě se vypracoval především díky své noci Dirty Dancing, která několikrát získala jedno ze tří nejlepších míst v prestižní anketě o nejlepší klubovou akci česka. O tom, že už ale přesáhl hranice rodného česka svědčí třeba taky pozvánka na 9. narozeniny klubu Pacha London kde si zahrál právě s Lee Daggerem, ale dostal se i na úplný vrchol. A to na slunnou IBIZU do nejlepšího klubu světa AMNESIE. Tam letos hrál už třikrát, a jako první čech hrál při zahajování klubové scény na stejném místě kde běžně stává Fedde Le Grand, DJ Tiesto, Paul Van Dyk, Svan Wath, Sander van Doorn, David Guetta a další. TOMMY ROGERS vždy hraje tak aby se lidi dobře bavili, jeho sety jsou plné pohodových vokálů spojené s výborným beatem, který vás donutí rozhýbat každou končetinu !

DJ RONNY
( http://www.djronny.cz/ )
( http://www.facebook.com/pages/DJ-Ronny/85677595046 )
Třetí velkou hvězdou večera je další zlínský rodák, nyní už pražák jak poleno, Roman Fojtík, kterého asi každý zná spíše jako DJ RONNY.
Mladý a nadaný DJ který míří stále výše se vyznačuje precizností, a to nejen při samotném míchání dvou songů, ale taky už při jejich samotném výběru. RONNY navíc dokázal své kvality, když se letos stal rezidentním Djem White party, se kterou nedávno hrál v Amsterodamu, nebo francouzské Paříži jako headliner večera. Ronny ale nezapomíná, kde vyrůstal a proto i české publikum vždy pobaví a nenechá vydechnout svým house, tech-house stylem který jednoduše „hezky šlape“.

DJ MICHAL PESINA
( http://www.djmichalpesina.eu/ )
( http://www.facebook.com/mpesina )
Párty bude rozjíždět známý brněnský, ale nyní už spíše celorepublikově známý DJ MICHAL PESINA.
Jeho pravidelné párty TOO SEXY drancují snad všechny lepší české kluby a patří taky na stálé místo v programu pražského elitního klubu Mecca, nebo bněnského 7.nebe. Kromě toho, že Michal Pesina získal rezidenturu taky v dalším českém top klubu Duplex Praha, několikrát si jeho nadání všimli taky za hranicemi naší země. Pesina má na svém kontě několik hostování ve Švýcarsku nebo třeba Rakousku, ovšem na Slovensku už jeho jméno taktéž dobře znají. Jeho kombinace House, progressive house a electro house je zárukou že všichni už od začátku dostanou poctivý kus práce a muziky.

DJ JOHANNES & DOKY
( http://www.soundcloud.com/johannescz )
JOHANNES @ DOKY /SK/ . Johannes je zakladatel brněnské houseové noci LOVE PARTY, která se koní po celé České republice a na Slovensku. V současné dobé je i producentem. O jeho kvalitách se můžete přesvědčit na www.soundcloud.com/johannescz . Vystoupí spolu s djem DOKYM, který je nejen součástí LOVE, ale také residentem jednoho z největších slovenských klubů CCX Clubbing Complex. Máte jedinečnou možnost si vychutnat sety těchto skvělých djs dohromady, stalo se to doposud jen jednou, a to exkluzivně v kostele v Praze. Více o této dvojici i na slovenském pořadu SHINE ON LIVE na rádiu Free.

URBAN HIP-HOP/RNB STAGE

DJ HEAVY HEV
( http://www.idj.cz/deejayhev/ )
( http://www.facebook.com/djheavyhev )
Heavy Hev je multižánrový DJ žijící v Brně. Jeho hlavním cílem je maximálně barevný energický set. Jeho selekce přesahuje od reggae a dancehallu, přes hiphop a r'n'b, až po grime, dubstep, tropical bass a electro. Za svou téměř pětiletou kariéru už stačil hrát v mnoha předních českých klubech a několika mezinárodních festivalech. Je rezidentním DJem Sense Of Beat Show na Rádiu Kiss Hády a pravidelně se objevuje za gramofony na Scratch parties na Flédě. Vystupoval např. ve známém klubu Cross (Sound Clash 2008) či Lucerna Music Bar (Alborosie (IT/JA) koncert 2010) v Praze, Golem ve Zlíně, Mír v Uherském Hradišti, Garage Music Clubu v Děčíně, Ponorka v Pardubicích. Z festivalů například Hip Hop Kemp (CZ - 2008, 2009, 2010), Real Beat (CZ - 2008, 2009), Uprising Reggae Festival (SK - 2008, 2010), či Mighty Sounds (2010).

DJ SEAN JOHN
( http://www.facebook.com/funkmoguls )
Druhý pán na holení Urban stage bude hvězda až z daleké USA, i když už v česku dobře zabydlená.
Někteří tuší že se jedná o Seana Johna. Tento mladý DJ z ameriky se dostal do čech kde se rozhodl pokračovat v kariéře s DJ AKA v rámci projektu Funkmoguls. Jeho největším zážitkem z hraní v česku bylo na fenomenálním a legendárním festivalu – hip-hop kemp. Sám Sean John taky hudbu produkuje a píše si k ní taky texty.

DJ ORION
( http://cs.wikipedia.org/wiki/Orion_%28rap%29 )
Zabývá se hip-hop a rapem, ale nemůže být nikdo jiný než legenda v tomto oboru. DJ, který založil první českou Hip Hopovou kapelu – PSH.
DJ Orion proto přijal pozvání na naši akci a nabídne vám výběr toho nejlepšího co scéna nabízí, včetně vlastní produkce. O tom, že má na hudbu talent svědčí taky fakt, že dostal v roce 2006 ocenění zlatý Anděl za nejlepší HipHop/RnB album díky desce Teritorium II. On sám odmítá spolupráci s velkými společnostmi, aby nepřišel o osobní kouzlo, které umí na parties rozdávat plnou hrstí, tak nepropásněte jedinečnou možnost vidět českou legendu DJ ORIONA naživo.

DJ LOWMONEY
( http://www.facebook.com/LowMoney )
( http://www.facebook.com/BackstageAgency.cz )
A na závěr to nejlepší, věta která v našem případě není jen fráze. Čtverku urban Djs uzavírá zlínský DJ LOWMONEY.
Tento mladý talenovaný DJ tvrdě razí heslo, které volně přeloženo zní – DJ není jukebox. V jeho případě by ale bylo zbytečné chodit a snažit se nějaké tracky loudit. Lowmoney už procestoval celé česko jako druhý DJ kapely Defuckto, zahrál si v klubech jakými jsou SaSaZu, Radost FX, Fabric nebo Fléda. Jeho hraní je živé, zábavné a netradiční. Kombinací a výběrem skladeb na parketě roztančí nejen nežné pohlaví, proto věříme, že domů se vám chtít opravdu nebude.
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 25. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Přichází nová party s názvem INSOMNIA!. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2011. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4963. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prichazi-nova-party-s-nazvem-INSOMNIA!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 09:57