Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Forbidden Society: Pod stolem mě neuvidíte!

Českobudějovický rodák Forbidden Society nejen že hraje už dlouho, ale od roku 1998 I produkuje muziku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Positive Vibes
pátek 4. listopadu 2011 21:00
(konec +- sobota 5. listopadu 2011 04:00)
KD Peklo
Plzeň (CZ)
Jako jeden z mála šťastlivců ho muzika uživí, ačkoliv to obnáší mnoho různých činností – produkcí počínaje a třeba bookingem a vedením vlastního labelu konče.

Je o tobě známo, že vedeš vlastní vydavatelství. Co vše tato činnost konkrétně u tebe obnáší?
Dost práce - dělat na vlastních věcech, spolupráce, remixy, mastering. Dále řeším artworky s designerem, pracujeme na výrobě nového webu s více informacemi, promujeme label na netu, což je velmi důležité. Nemusí se to zdát, ale člověk u toho stráví opravdu dost casu. Pokud chcete věci dělat pořádně, aby se label udržel v prodejnosti, je třeba vymýšlet porad něco nového,Patříš mezi několik šťastlivců, které u nás uživí hudba. Věnuješ se vydávání, hraní, skládání a také bookingu, která z těchto činností tě vlastně naplňuje nejvíce?
Vše, co se motá kolem moji muziky, mě moc baví. Samozřejmě produkce je na prvním místě - dělat svoje vlastni věci, remixy, kolaborace, hraní na akci kde, to lidi baví a řvou - tomu se asi nic nevyrovná. Nově mě začal bavit booking - připravuji novou webovou stránku ktera bude obsahovat artisty z mojeho labelu.Podařilo se ti hrát i v Tokiu. V jakém klubu k tomu došlo a jak ses k tomuto hraní dostal? Klub se jmenoval Heavy Sick. S promotérem jsem si psal už nějakou dobu, až se mě zeptal, jestli si chci zahrát v Tokiu. Prý se mu opravdu líbí, co dělám, s labelem, muzikou, a že vidí to úsilí, co tomu věnuju, jelikož Japonci jsou známí dříči. Byl jsem tam 5 dni a je to zážitek do konce života. Lidi v Tokiu set dost bavil, přišli za mnou po setu s deskou FSRECS 002 abych ji podepsal, což mě taky moc potěšilo.A co nám zahraješ na Pigfestu? Hodláš si párty užít se vším všudy a pořádně zakalit, anebo se raději šetříš?
Zahraju vám hlavně svoje nové věci, které si potřebuji vyzkoušet, ať už sólo, remixy, spolupráce, ale i nové věci, co mam od lidi na FSRECS, takže myslím, že se máte opravdu na co těšit:). Akci si užiju jako vždy, ale ležet pod stolem mě nenajdete. Ale abych nemachroval - někdy se dokážu zbořit jako každý. Ale až po hraní!

MP3: http://soundcloud.com/forbiddensociety/forbidden-society-live-in-japan-tokyo-at-heavy-sick-9-7-2011

Video: http://www.youtube.com/watch?v=qQWNuLq53sg&feature=fvsr

Info: www.forbiddensocietyrecordings.com
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 24. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Forbidden Society: Pod stolem mě neuvidíte!. Vychytané.cz. [Online] 24. 10. 2011. [Citace: 29. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4960. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Forbidden-Society:-Pod-stolem-me-neuvidite!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.132.226
Serverový čas: neděle 29. května 2022 14:20