Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Za pokus krádeže a následnou rvačku mu hrozí trestní stíhání

Ve čtvrtek, krátce po 16té hodině, přijalo SOC Městské policie Zlín prostřednictvím tísňové linky oznámení, že v prostoru vestibulu SM na ulici Okružní dochází ke rvačce mezi dvěma muži. Na místo okamžitě vyrazila hlídka MP Zlín z okrskového pracoviště Jižní svahy, která k rychlému přesunu použila i VOAZ.
Přidat na Facebook
Po příjezdu na místo strážníci zpozorovali dva muže, toho času zaklíněné do sebe. V dalším vzájemném napadání jim bylo okamžitě zabráněno a dotyční byli od sebe odděleni. Následně bylo zjištěno, že 35letý muž z Lípy se pokusil odcizit potraviny v hodnotě zhruba 280 CZK a to tak, že si zboží naskládal do tašky a bez placení prošel pokladní zónou. Když se jej pracovník bezpečnostní ostrahy pokusil zastavit, fyzicky jej napadl. Při následné rvačce způsobil detektivovi drobná zranění na horních končetinách a na obličeji. Provedená dechová zkouška pak následně prokázala 2,4 promile alkoholu v organizmu.

Vzhledem k podezření na spáchání tr. činu byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Stojíte na chodníku. A co jako?
Neuvěřitelná drzost. Jinak se nedá nazvat včerejší počínání řidiče nákladního vozidla TZ Ford, s pražskou registrační značkou. Ten si rámci údajného zásobování najel doprostřed chodníku na třídě Tomáše Bati. Když jej jeden z procházejících chodců upozornil na jeho protiprávního jednání, dostalo se mu spršky hrubých výrazů. Proto se muž prostřednictvím tísňové linky obrátil na SOC Městské policie Zlín. Na dané místo byl ihned nasměrován MKDS, na kterém bylo předmětné vozidlo zachyceno. Řidiči se sice podařilo z místa odjet ještě před příjezdem hlídky MP Zlín, nicméně byl na MKDS zachycen i on a to navíc velmi dobře. Protiprávní jednání řidiče bude předáno do správního řízení příslušnému orgánu obce a řidiči tak hrozí pokuta do výše 2.000 CZK.

Zdroj: Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 21. 10. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Za pokus krádeže a následnou rvačku mu hrozí trestní stíhání. Vychytané.cz. [Online] 21. 10. 2011. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4959. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Za-pokus-kradeze-a-naslednou-rvacku-mu-hrozi-trestni-stihani
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.27.143
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 04:07