Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Muž kradl erotické pomůcky, žena papírové podložky pod dort

V pondělí, krátce před 14tou hodinou, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení od pracovníka bezpečnostní agentury ze SM na Tř. 3. května. Tento uvedl, že byl u nich v provozovně zadržen pachatel pokusu o krádež.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín z okrskového pracoviště Malenovice, která zjistila, že se jedná o 52letého muže ze Zlína, který se pokusil odcizit erotické zboží (baterie, kondomy, vibrační kroužky) v celkové hodnotě 640,20 CZK. Ze zboží v kabince na převlékání strhal bezpečnostní kódy a poté se pokusil projít pokladnou bez placení. Měl ovšem smůlu, jelikož byl sledován kamerovým systémem a za pokladnami zadržen. Strážníkům ke svému jednání uvedl, že je bez finančních prostředků a tudíž si chtěl následným prodejem odcizeného zboží přivydělat. Kromě toho, že se mu toto nezdařilo, bude jeho protiprávní jednání předáno do správního řízení, kde mu hrozí pokuta až do výše 15.000 CZK.

Další kuriózní pokus o krádež řešili strážníci v úterý a to v SM na ulici Sokolská. Tam byla zadržena krátce po poledni 64letá žena z Lůžkovic. Ta se pokusila odcizit balení cca 10ks papírových podložek pod dort, v celkové hodnotě 50 CZK. Přivolaní strážníci jí posléze udělili pokutu ve výši 300 CZK, kterou na místě uhradila. Místo 10ks tak mohla mít i kusů 60, odešla ale s prázdnou, jelikož odcizené zboží bylo vráceno na prodejnu.

Dělal juk juk z kontejneru a pak už se vezl směr Kroměří
Další převoz do PAZS Kroměříž včera absolvoval známý zlínský asociál. Ten kolem půl desáté hodiny dopolední opět ustlal v kontejneru, přičemž krátce nato vyděsil ženu, vysypávající do kontejneru odpad. Tato událost ihned oznámila prostřednictvím tísňové linky na SOC MP Zlín. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, neboť zde byla obava o zdraví či život dotyčného, jelikož sem právě mířil vůz TSMZ pro svoz komunálního odpadu. Přivolaní strážníci v ležícím muži okamžitě poznali známého asociála z Březnice, známého pod přezdívkou Colombo. Vyprostili jej z popelnice a provedli orientační dechovou zkoušku, s výsledkem 2,613 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že dotyčný neskýtal záruky slušného chování a pod vlivem alkoholu ohrožoval sám sebe na životě, bylo rozhodnuto o jeho převozu do PAZS Kroměříž, k odeznění akutní intoxikace. Kupodivu i v tomto stavu pak byl schopen poučovat řidiče zdravotní služby o tom, kudy se na záchytku jede, jelikož on už tam byl minimálně 16x a řidič jede poprvé. Vzhledem k počtu jeho umístění do tohoto zdravotnického zařízení tak asi zřejmě také ví, kolik mu zmizí z peněženky. Jak za převoz, tak za nocleh a za jeho protiprávní jednání proti veřejnému pořádku.

Dítě, uvězněné v autě, dostali ven strážníci
Na včerejší odpoledne zřejmě hned tak nezapomenou rodiče dvouletého syna. Ti si nejprve nevšimli DZ „zákaz zastavení“ a své vozidlo v zákazu zastavili, ale tím jejich patálie zdaleka neskončila. Po nákupu pár kousků oděvů pro syna se vrátili ke svému vozidlu a při jeho usazování do autosedačky nechtěně auto uzavřeli zaklapnutím zajištění ve dveřích spolujzedce. Bohužel, i s klíčky od vozu uvnitř. Naštěstí se krátce poté k danému místu dostavila hlídka Městské policie Zlín, která mezitím obdržela oznámení od řidiče MHD o stání vozidla v zákazu. Strážníkům se podařilo odborným zásahem vozidlo otevřít, bez škody na majetku a újmy na zdraví dítěte. Dopravní přestupek pak strážníci vyřešili domluvou a poučením.

Zdroj: Městská policie Zlín


Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 20. 10. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Muž kradl erotické pomůcky, žena papírové podložky pod dort. Vychytané.cz. [Online] 20. 10. 2011. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4958. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muz-kradl-eroticke-pomucky,-zena-papirove-podlozky-pod-dort
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 11:01