Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Gareth Emery opět rozezní pražskou O2 Arénu na Transmission

Tento úspěšný britský producent poprvé debutoval na BBC Radio 1 ve známém pořadu Essential Mix.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Díky tomu začala jeho popularita stoupat po žebříčku Top 100 DJs, časopisu DJ Mag, kde se propracoval až na 7. místo, což z něj udělalo nejmladšího DJe ve Velké Brinánii, jež se v Top 10 umístil. Tento bravurní producent vydal album „Northern Lights“ na svém vlastním labelu Garuda. Album se již po několika hodinách dostalo na první pozici na US iTunes chart a dostalo se mu skvělé kritiky, nejen od fanoušků. Složil hymnu k velkolepému festivalu Global Gathering a stihnul také spolupracovat s Above & Beyond na mezinárodním hitu „On A Good Day (Metropolis)“.

Garethova historie je velmi pestrá. Jeho první vystoupení bylo už ve čtyřech letech, kdy se projevil jeho talent hry na piáno. V patnácti letech, kromě svého zájmu o klasickou hudbu, objevil kouzlo hraní na kytaru v místní indie kapele. Následovala koupě prvního laptopu a počáteční kontakt s elektronickou hudbou. Prvně debutoval na BBC Radio 1 ve známém pořadu Essential Mix. Díky tomu začala jeho popularita stoupat po žebříčku Top 100 DJs časopisu DJ Mag, a od roku 2006 se z 34. místa vyšplhal až na aktuální 7. místo. Podepsal smlouvu s labelem a managementem, jenž zastupují jména jako Armin van Buuren či Markus Schulz, a svou masivní produkcí dominoval mnoha tanečním hitparádám, především ve Východní Evropě.Skládání hudby a hraní je pro Garetha příznačné, a momentálně jej můžete slyšet ve všech významných klubech od Home v Sydney, přes Zouk v Singapore, The Guverment v Torontu či Amnesii na Ibize. Dále pak na festivalech jakou jsou legendární holandská Trance Energy či belgický Tomorrowland. Ve své rodné Anglii jej můžete pravidelně spatřit v klubech Godskitchen či Ministry of Sound.

V září vydal novou kompilaci „The Sound Of Garuda: Chapter 2“, jež propaguje i úspěšný pilotní singl „Mansion“ s Ashleym Wallbridgem. V České republice se poprvé představil na pražské Transmission 2009, kdy si okamžitě získal srdce tisíců fanoušků, a právem se tak zařadil mezi elitní umělce, kteří letos rozezní pražskou O2 arenu.

SB.TV - Gareth Emery - Into The Light [Music Video]:www.garethemery.com
www.myspace.com/garethemery
www.youtube.com/officialgarethemery
www.facebook.com/garethemery
www.twitter.com/garethemery


Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 14. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Gareth Emery opět rozezní pražskou O2 Arénu na Transmission. Vychytané.cz. [Online] 14. 10. 2011. [Citace: 28. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4934. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Gareth-Emery-opet-rozezni-prazskou-O2-Arenu-na-Transmission
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.176.43
Serverový čas: sobota 28. května 2022 00:35