Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PIG FEST je zpět a plný pozitivní energie!

Neuběhl ani rok a do Plzně se vrací oblíbený indoor festival Pig Fest.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pig Fest Positive Vibes
pátek 4. listopadu 2011 21:00
(konec +- sobota 5. listopadu 2011 04:00)
KD Peklo
Plzeň (CZ)
Po zimním díle, který byl umístěn do legendárního prostoru garáží obchodního domu Inwest se prasátka mohou těšit na návrat do neméně legendárního Pekla, historického místa s výbornou akustikou, neomezenými možnostmi pro postavení světelné a obrazové show, pohodlným zázemím a všemi vymoženostmi, na které byli návštěvníci v uplynulých letech zvyklí.

Pig Fest bude jako vždy dvoudenní, první večer je ve znamení techna, druhý večer si přijdou na své milovníci zlomeného beatu. 4.11. do Pekla nepřijede nikdo jiný, než Len Faki, Pet Duo a Alejandro Román. V sobotu 5.11. se těšte na Frictiona, Cyantifica a Forbiden Sociaty. Každý večer tyto zahraniční headlinery doplní oblíbení cz djs.

Na první pohled je jasné, že tento ročník prasečího mejdanu se liší od těch minulých. Line-upu kralují tři zahraniční jména po oba dva večery, a to ne jména ledajaká. Len Faki je uznávaný dj a úspěšný producent, jeho domovská scéna je v Berlíně a skladby, které vzešly z jeho studia, můžete slyšet v setech takových legend, jako je Richie Hawtin, Carl Cox, Svan Vath a další. Pet Duo, oblíbený brazilský manželský pár, který je lákadlem pro ty, kteří milují nefalšované techno. Za pozornost bude jistě stát i jejich aktuální show na 6 cdjů. Tuto sestavu doplní mexický producent Alejandro Román a pro mnohé bude velikým překvapením.

Na sobotním díle vystoupí neméně legendární jména. Pro všechny zasvěcené netřeba blíže představovat. Tato jména jsou tím nejlepším, co současná drum&bass scéna nabízí a takto pohromadě jistě nadchnou všechny zúčastněné. Také téměř všichni cz djs jsou nadějnými producenty, kteří silný zahraniční line-up výborně doplní.

Chybět nebude ani skvělý zvuk EAW od Wenkowsound, tradiční originální světelná show, dekorace, tematická projekce, důkladně zásobené bary a samozřejmě oblíbená prasátka.

A protože prasátka chtějí dělat radost nejen Vám, ale i ostatním, rozhodli se opět podpořit projekt Chance 4 Children. Z každého vypitého panáku tak přispějete na děti z dětských domovů. Radost ze sebe tedy budou moci mít ti z Vás, kteří půjdou jako správní čuníci domů po čtyřech.

Love, peace, pig

Ode dnešního dne 15.9.2011 jsou spuštěny předprodeje na Pig Fest Positive Vibes, ve kterých nedočkavým prasátkům nabízíme vstupenky za zvýhodněnou cenu, tj. 1 den za 299,-Kč nebo 2 dny za 350,-Kč. Na místě budou lístky k mání do 22 hod za 350,-Kč, po 22 hod za 399,- Kč a oba dny za 450,- Kč. Pozorným čtenářům určitě neuteklo, že v předprodeji tedy zaplatí za oba dva dny stejnou cenu, jako za jeden večer na místě.

A proto hurá do předprodeje a začít šetřit játra na dvoudenní mejdan...

Více informací o připravovaném line-upu naleznete na našem webu i spřátelených serverech. Předprodej je zahájen na obvyklých adresách, ceny jsou uvedené vč. poplatků a DPH. Jsou tedy konečné.

Předprodej v síti
TICKETPORTAL (celá ČR – 250 prodejních míst)

Dále také:
HEAD SHOP, Kollárova 22, Plzeň, www.greenhome.cz

UNCLE PAYA, Veleslavínova 15, Plzeň

NEUTRAL CLUB, Resslova 17, Plzeň, www.neutralclub.cz

STORM, Nákupní a zábavní centrum Plzeň Plaza, Radčická 2, 301 00 Plzeň

Informační centrum města Plzně, Náměstí Republiky 41, Plzeň

Předprodej Online (doručení poštou na dobírku)
www.ticketportal.cz
www.shop.techno.cz
www.rave.cz/shop
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 15. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. PIG FEST je zpět a plný pozitivní energie!. Vychytané.cz. [Online] 15. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4927. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PIG-FEST-je-zpet-a-plny-pozitivni-energie!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.138s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:59