Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

John O´Callaghan – irský dj a producent číslo 1 poprvé na Transmission

Irský DJ a producent John O'Callaghan je jedním z elitních trance DJů, jehož popularita každým rokem rovněž strmě stoupá.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Kromě jiného také produkuje pod jmény Joint Operations Centre, Mannix a Stenna. Většina jeho dřívější produkce vyšla na labelu Discover, který je britským labelem, jež založil John Askew. V současnosti vydává svou produkci na labelu Armada Music a jeho sublabelech jako Armind a Soundpiercing.

Jeho sety jsou plné energie s vysoce rafinovanou a přesnou technikou mixování. V roce 2008 byl jedním ze čtyř tranceových DJs toho roku, kterým se podařilo zahrát si na britském Radiu 1 v Essential Mix. Rodné Irsko ho jmenovalo nejlepším DJem na Irish Dance Music Awards již třikrát po sobě. Stal se také prvním Irem, jež si zahrál na slavném eventu Trance Energy.Remix vokálové tranceové skladby „Big Sky“ od Agnelli & Nelson byl zvolen jako „Tune of The Year“ posluchači radiové show A State of Trance, Armina van Buurena v roce 2007. V roce 2008 se dostal do ankety Top 100 DJs časopisu DJ Mag na 60té místo. V roce 2009 se vyšplhal až na místo 36 a letos se drží na 24té příčce.

Kromě spousty singlů vydal také živé album Discover „Live As“ Volume 2 a další dvě alba jako „Something To Live For“ a „Never Fade Away“. Právě skladba „Find Yourself feat. Sarah Howells“ z alba „Never Fade Away“ byla žhavým hitem v radiové show Armina van Buurena, A State Of Trance. Skladba získala uznání od mnoha producentů jako Armin van Buuren, Judge Jules, Matt Hardwick či Gareth Emery.

V roce 2010 založil vlastní sublabel Subculture na Armada Music. V současné době sklízí úspěchy s albem „Unfold“, které vyšlo letošní rok v dubnu. Své bravurní DJské umění předvede českým fanouškům již za necelé dva měsíce na osmém vydání noci Transmission – „Digital Madness“.

John O'Callaghan & Betsie Larkin - Save This Moment (Official Music Video):

www.johnocallaghan.net
www.myspace.com/johnocallaghan
www.facebook.com/johnocallaghanofficial
www.twitter.com/JOCofficial
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. John O´Callaghan – irský dj a producent číslo 1 poprvé na Transmission. Vychytané.cz. [Online] 5. 10. 2011. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4904. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/John-O_Callaghan-–-irsky-dj-a-producent-cislo-1-poprve-na-Transmission
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:47