Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mravní stav naší společnosti

Co je to s dnešní společností? Nevázaný sex nejlépe se čtyřma „děv*ama“ najednou, přetvářka, lži, přehnané sebevědomí, urážky a pomluvy, žádná úcta (ani k sobě, což je nejsmutnější), kritizovat na účet druhých bez toho, aniž by si někdo viděl do vlastní huby?
Přidat na Facebook
Hmmm to je to bájné poselství příštím generacím? Předat jim humus, špínu a nechutné chování jako základ společnosti? Jasně crashzone, liskni si a prober se, tvůj názor nic nezmění a pochybuji, že bych na někoho vůbec měla ten vliv, aby se zamyslel, ale přesto…

V poslední době jsem zaslechla dost diskutovanou věc, jestli snížit hranici sexuální způsobilosti z 15 na 14 let. Panebože proberte se!

Oni šu*ají už ve dvanácti. A to jim možná ještě křivdím. Jasně děcka, buďte na sebe hrdí, že si myslíte, že jste zažili svůj první rádoby „orgasmus“ ve dvanácti letech. Páč pro vaše děti už budete značně zaostalí, ti „to“ budou mít za sebou už v osmi.

K čemu je Americe zákon, že mládež je dospělá v jednadvaceti, když chlastaj, kouřej a fetujou téměř od kolébky? (jo crashzone přeháníš, já vím). K čemu je černé Africe, že jim denně umře na tisícovky dětí nemocných AIDS, když další tisícovky dětí berou do ruky revolver, kalašnikov (pokud by ho tam vůbec sebrali) a nevím co ještě a zabíjej se navzájem?

Každopádně tohle není jen Amerika, Afrika a jiné „vyspělé“ státy. I Komenský by měl z naší české mládeže neuvěřitelnou radost a byl by vskutku pyšný. Ne že by byl Komenský můj velký vzor a módní guru, leč měl něco do sebe.

Ruku na mé (objemově velké :o) srdce, ale i ze mě by se Komenskému zvedl kufr a exiloval by dřív, než bychom prohráli na Bílé Hoře. Párkrát (to kecám, zas jen tak párkrát to nebylo) jsem taky byla opilá, že se mi ze mě dělalo ještě hnusněji než z toho alkoholu. Nadějná studentka řvoucí do nočního klidu. Další z desetitisíců vysokoškoláků, co výšku využívají vskutku jak můžou.

Je super, že se nám planeta vlivem globálního oteplování (za což můžeme mimo jiné taky my) rozpouští pod nohama. Ale nám to nestačí. My si pod, někdy i na nohy vesele zvracíme, házíme sobě i druhým klacky pod nohy, sereme si do vlastního korýtka.

Poučení z toho všeho? Není žádné, nikdy nebylo a ani nebude. Chybami se člověk učí, ale nikdy se nepoučí (super, rýmovačka jak vidle). Nikdo nejsme neomylní, ani nemůžeme být. Jediné co můžeme být, je být sami lepší nebo ne?crashzone
(Michaela Rusínová)
čtvrtek 8. 3. 2007 08:00
Rusínová, Michaela. 2007. Mravní stav naší společnosti. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2007. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=490. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mravni-stav-nasi-spolecnosti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 03:46