Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Mauro Picotto: „Nejvíce se těším na publikum Apokalypsy!“

Pojďte mrknout na interview s touhle hvězdou letošní Apokalypsy ...
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Matador taneční scény, který neusíná na vavřínech a neustále pracuje nových projektech, nám v dnešním minirozhovoru řekl něco o své vizi budoucnosti, o tom jak se těší na Apokalypsu a velmi upřímně a srdečně neopomněl vychválit svého kolegu Josepha Capriatiho, kterého 25. listopadu také uslyšíte.

Jak vidíš sám sebe v příštích deseti letech? Plánuješ nějak budoucnost nebo necháváš osud plynout?
Určitě budu dál pokračovat v hudební produkci a možná navážu spolupráci s nějakými novými talenty. Za deset let bych také kolem sebe rád viděl více dětí!Jakou technologii momentálně používáš při DJingu?
Momentálně používám Traktor Scratch v kombinaci s kontrolérem NI Kontrol X1.
Vše ovládám pomocí CD playerů nebo gramofonů, pokud fungují tak jak mají, heh.Když se podíváš na plakát Apokalypsy, co se ti vybaví jako první?
Těch myšlenek je více – line up je velmi rozmanitý a nabitý, osobně se však nejvíce těším na publikum, které je v Brně vždy velmi silné a natěšené na pořádnou party.Na tomto díle vystoupí i tvůj krajan Joseph Capriati, který patří mezi největší objevy techno scény posledního roku. Jak bys jej přiblížil lidem, kteří o něm ještě neslyšeli?
Znám Josepha velmi dobře a musím říct, že je to člověk, který ví, jak se v hudební branži pohybovat. Na prvním místě to však vždy bude skvělý týpek a výborný producent s osobitým stylem.Hráli jste spolu dokonce i versus set na tvém rezidentním Alchemy Festival…
Je to tak! Hráli jsme back to back poslední hodinu festivalu a bylo to parádní od první do poslední minuty! Myslím, že se nám podařilo vytvořit skvělou atmosféru a rozhýbali jsme všechny přeživší lidi. Opravdu se těším, až si spolu zase příště zahrajeme, třeba i neplánovaně na Apokalypse v Brně!

Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Mauro Picotto: „Nejvíce se těším na publikum Apokalypsy!“. Vychytané.cz. [Online] 5. 10. 2011. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4899. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mauro-Picotto:-„Nejvice-se-tesim-na-publikum-Apokalypsy!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 09:44