Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Italská stálice Mauro Picotto rozseká výstaviště

Itálie vždy nabízela to nejzábavnější z taneční hudby a pokud máme jmenovat legendární jména světové technoscény, zazní velice brzy také pojem Mauro Picotto.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Horkokrevný DJ a producent není českým fanouškům techno music rozhodně neznámý. Je na něj totiž spoleh: vždy vás rozseká.

Co jste dělali v roce 1989? Třiadvacetiletý Mauro Picotto aka The Lizard Man v tomto roce vyhrál soutěž Walky Cup, vysílanou v televizi, která ho katapultovala na pozici nejlepšího italského DJe. V té době měl vítěz prestižní italské DMC na svém kontě pět let DJské kariéry a první úspěšný producentský zářez. Mauro začínal v klubu Top Sound v severoitalském Piedmontu, ale již brzy se o něm měla dozvědět nejen celá Itálie.Svou vášeň pro tvrdší odnože klubové muziky Mauro vždy pečlivě rozděloval mezi povolání DJe a producentskou činnost ve studiu. Pyšní se sedmi desítkami vydaných skladeb, mezi kterými nechybí dodnes hrané energické pecky. Vzpomeňme například hity Lizard, Komodo či Pulsar. Na přelomu tisíciletí se také naplno projevil jako zdatný remixér, když představil nové verze hitů tanečního projektu Capella. Svou tvorbu vydává Mauro Picotto na vlastních značkách Alchemy a Bakerloo, na labelech BXR, Media Records a mnoha dalších.Nemá smysl vypočítávat všechny Maurovy hitparádové úspěchy v evropských i světových DJských žebříčcích, Picotto je totiž skutečný hitmaker. Jak sám říká: "Na prvním místě je u mě kvalita, bez kompromisů." Také díky tomu mohl odstartovat v Miami svou party Meganite, která má o sezóně na Ibize místo každou středu ve vyhlášeném klubu Privilege. Kromě rezidentních hraní najdeme v jeho nabitém kalendáři také události v Tokiu, jihokorejském Soulu a dalších exotických místech po celém světě.Není divu, že ani promotéři domácích parties nevynechávají v obsazení jméno Mauro Picotto. Českou republiku navštívila tato italská hvězda již mnohokrát, kromě setů ve vyhlášených českých klubech vzpomeňme například jeho vystoupení na festivalech Cosmic Trip, Creamfields a samozřejmě také skvělý výkon na Citadele.Mauro Picotto sám vždy říká, že nemá rád dělení taneční muziky podle žánrových kategorií. Při svém hraní totiž vytváří třaskavou směs hardtrance, elektra a ryzího energického techna a speciálně pro Apokalypsu přijal výzvu odehrát vystoupení jako za starých časů - přesně v duchu motta "Každý má svou hvězdu".

Text_ Pepe
Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 3. 10. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Italská stálice Mauro Picotto rozseká výstaviště. Vychytané.cz. [Online] 3. 10. 2011. [Citace: 27. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4898. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Italska-stalice-Mauro-Picotto-rozseka-vystaviste
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.176.43
Serverový čas: pátek 27. května 2022 23:11