Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Transmission - Ferry is back!

Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, který vystoupil na první Transmission se vrací, aby vám předvedl své mistrné umění, díky kterému patří mezi nejlepší producenty a remixéry planety.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Ferry Corsten byl jmenován nejlepším producentem roku na Ericsson Music Awards a nejlepším trancovým DJem na Ibiza DJ Awards. V současné době se drží na devátém místě žebříčku, časopisu DJ Mag.

V roce 2010 Ferry představil nezapomenutelnou kompilaci „Once Upon A Night“, kde uplatnil své zkušenosti a poznání jiných hudebních stylů během svého cestování po celém světě. Bylo to vůbec poprvé, kdy po několika letech začal Ferry pracovat na kompilaci.

Mezitím, co „Once Upon a Night“ vzala taneční svět útokem, tak posloužila také jako podnět k zahájení Premier Recordings. Premier Recordings je poslední projekt, jež se stal mezníkem mezi jeho vlastním labelem Flashover Recordings a Black Hole Recordings. „Pokaždé, když najdeme nějakou skvělou nahrávku, obě společnosti se spojí, abychom ji mohli vydat v co největší síle“, vysvětluje Ferry.Fanoušci se mohou také těšit i na nadcházející album. V současnosti jsou informace příliš důvěrné, ale Ferry nás může ujistit, že se bude opět jednat o ty nejlepší melodie a linky a zároveň přinese několik zajímavých spoluprací. Ferry říká: „Určitě se bude jednat o album, které je možné klasifikovat jako trance, ale bude v sobě mít mnohem více „groovy“ prvků a bude mnohem více taneční“.

Díky masivní interakci s fanoušky na sociálních sítích jako Facebook a Twitter, a téměř 10 miliony shlédnutí se stal Ferry ambasadorem taneční hudby, jako zdroje sociálních médií. „Je to jediný způsob, jak se můžete propojit se svými fanoušky, aniž by museli na něco čekat“, tvrdí Ferry.Jako DJ své fanoušky nikdy nezklame, a proto jich přibývá stále víc a víc. Na www.ferycorsten.com si můžete stáhnout například jeho oficiální Blackberry, Android, iPhone a iPad aplikace. Je také spolutvůrcem Pulse Game a Cue (iPhone / iPad DJ Mixer).

Jeho pravidelnou interaktivní radiovou show Corsten´s Countdown si v České republice můžete naladit každý čtvrtek od 19.00 na www.fun1.cz nebo přímo na oficiálních youtube stránkách.

www.ferrycorsten.com
www.myspace.com/ferrycorsten
www.youtube.com/ferrycorstenofficial
www.facebook.com/FerryCorsten
www.twitter.com/ferrycorsten
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 28. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Transmission - Ferry is back!. Vychytané.cz. [Online] 28. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4893. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Transmission---Ferry-is-back!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:39