Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bára Basiková hledá náhradnici do muzikálu Lucrezia Borgia

Muzikál inspirovaný dramatickou ságou tajemného italského rodu Borgiů bude mít sice premiéru až 10. března 2012, předním českým herečkám a zpěvačkám ale nedá spát už nyní. Hlavní role spanilé Lucrezie Borgie je totiž stále neobsazená! Původně si v obnovené premiéře úspěšného představení, stejně jako před sedmi lety na prknech Národního divadla, měly zahrát Bára Basiková a Radka Fišarová.
Přidat na Facebook
„Bára tenkrát utratila jmění za smsky, co chvíli mi psala, že to vzdá. S Radkou takový problém nebyl, je to rozená baletka, s tou jsme choreografii řešili jen po skypu,“ vzpomínal na první zkoušky náročné choreografie ve Zlaté kapličce režisér Libor Vaculík a doufal, že sázkou na původní herecké obsazení ušetří bezesných nocí sebe i obě umělkyně. Těhotenství Radky Fišarové ale udělalo čáru přes rozpočet jemu i hlavní představitelce Báře Basikové, která zůstala bez alternace. Nezbývá jí tak nic jiného, než se porozhlédnout po nové kolegyni.

A zdá se, že bude z čeho vybírat! O vysněnou roli Lucrezie budou ve veřejném konkurzu usilovat ostřílené muzikálové hvězdy Leona Machálková, Michaela Nosková, Magda Malá, Iva Marešová a další. Která z nich nakonec padne do oka nekompromisní „porotě“, do níž usednou autor libreta, choreografie a světelné koncepce Libor Vaculík, autor hudby Petr Malásek a Eduard Klezla, který se zhostí hudebního nastudování muzikálu Lucrezia Borgia, se rozhodne v pátek 30. září v Divadle Hybernia.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 27. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Bára Basiková hledá náhradnici do muzikálu Lucrezia Borgia. Vychytané.cz. [Online] 27. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4892. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bara-Basikova-hleda-nahradnici-do-muzikalu-Lucrezia-Borgia
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:11