Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nepoučitelný asociál putoval letos již počtvrté do PAZS

Na zdraví, na zdraví. Tak přesně s těmito slovy se ve včerejších odpoledních hodinách potácel podnapilý, 49letý muž z Březnice na náměstí Míru. Při tomto hlasitě pokřikoval a obtěžoval okolojdoucí spoluobčany tím, že se je snažil uchopovat za oděv a nutil je, aby si s ním dali krabicového vína, které měl u sebe a ze kterého neustále popíjel.
Přidat na Facebook
Tím nejenže porušil obecně závaznou vyhlášku města Zlína O zákazu konzumace alkoholických nápojů na některých veřejných prostranstvích, ale také budil veřejné pohoršení. Jeho jednání bylo zachyceno na MKDS a na místo byla ihned vyslána nejbližší motorizovaná hlídka Městské policie Zlín. U dotyčného byla provedena orientační dechová zkouška s výsledkem přes tři promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že neskýtal záruky slušného chování a ve svém jednání neustále pokračoval, rozhodla hlídka o jeho převozu do PAZS Kroměříž. Pro posouzení zdravotního stavu byla na místo přivolána i ZZS ZK, jejíž lékař potvrdil, že muž je krom prosté opilosti zdravotně v pořádku a tudíž schopen umístění do PAZS za účelem vystřízlivění.

Známý asociál si tak bude muset již počtvrté sáhnout hluboko do peněženky, neboť kromě pokuty jej čeká placení převozu i VIP noclehu.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 22. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Nepoučitelný asociál putoval letos již počtvrté do PAZS. Vychytané.cz. [Online] 22. 9. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4891. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nepoucitelny-asocial-putoval-letos-jiz-poctvrte-do-PAZS
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 12:57