Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Za dobrotu na žebrotu

I tak by se ve stručnosti dala popsat nemilá příhoda, která se stala 20letému muži ze Zlína. Ten se prostřednictvím tísňové linky obrátil na Městskou policii Zlín v sobotních dopoledních hodinách. Uvedl, že pronásleduje mladíka, kterého u sebe nechal v noci přespat a ráno, když „kamarád“ odcházel, si povšiml, že má kalhoty položené jinak, než jak je ve v noci nechal.
Přidat na Facebook
Posléze zjistil, že mu z kalhot zmizela peněženka a proto se za ním vydal. Vzhledem k tomu, že byl neustále na telefonu a sděloval svou současnou pozici, byla hlídka MP Zlín přesně vyslána udaným směrem. Dle udaného popisu pak strážníci podezřelého mladíka zadrželi poblíž KBN Zlín. 18letý mladík ze Zlína sice potvrdil, že u poškozeného přespal, nicméně tvrdil, že o žádné peněžence nic neví. Jenže při pronásledování si okradený muž všiml, že se dotyčný na malou chvíli zastavil na zastávce MHD u nemocnice a proto se domníval, že tam mohl předmětnou peněženku odhodit. Tato domněnka se pak ukázala jako správná a poté už se výtečník ke svému činu doznal. Odcizenou hotovost ve výši 800 CZK, kterou měl ukrytou pod spodním prádlem, pak okradenému vrátil.

Ve správním řízení mu nyní hrozí pokuta až do výše 15.000 CZK.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 19. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Za dobrotu na žebrotu. Vychytané.cz. [Online] 19. 9. 2011. [Citace: 1. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4890. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Za-dobrotu-na-zebrotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.46.172
Serverový čas: neděle 1. října 2023 01:35