Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Apokalypsa 34: Interview s Josephem Capriatim

„Každý DJ by měl vědět jako to je být součástí davu a řvát s rukama nad hlavou!“
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Joseph Capriati patří mezi největší objevy současné světové techno scény a jako jeden z mála exceluje jak na poli DJingu tak ve studiu jako producent, který patří mezi nejmladší členy legendárního labelu Drumcode.

Capriati se minulý měsíc předvedl premiérově v České republice na festivalu Pleasure Island, kde sklidil zasloužené ovace od publika. Před samotným hraním nám však poskytl exkluzivní rozhovor, jehož první ochutnávku vám dnes servírujeme.Ahoj Josephe, když jsem studoval tvou biografii zarazilo mě, kolik je ti let…
Ano, tomu se diví hodně lidí. Je mi 24 a tobě?

Heh, mně bude 24 koncem září, ale přejdeme k první otázce…Jak probíhalo tvé první hraní před skutečným publikem?

Byl jsem neskutečně nervózní… bylo mi 17 let a jednalo se o velkou party v mém rodném městě v Neapoli. Bylo tam asi 5000 lidí a musím uznat, že to byl jeden z nejvíce emotivních zážitků v mém životě! Lidi věděli, že jsem mladej bažant, ale cítil jsem z nich, že se mě snaží podpořit jakožto svého krajana a to mě neskutečně nakoplo. Bylo to úžasné a nikdy na tu noc nezapomenu.Takže tvé první hraní bylo před zraky 5000 lidí???

Přesně tak, byla to neskutečná shoda náhod, že jsem se dostal na pódium takové akce a musím uznat, že to byl vskutku drsný start kariéry.Byl jsi předtím aktivním účastníkem takových parties nebo jsi spíš doma po večerech trénoval u gramců?

Chodil jsem na party i dřív, i když to nebylo o tom, že bych každý víkend vymetal všechny kluby. Atmosféru tanečních parties jsem si však naprosto zamiloval a vždycky mě zajímalo jaké to je, stát tam nahoře a udávat rytmus všem těm lidem dole. A myslím si, že každý DJ to tak měl nebo aspoň by měl mít. Měl by zažít jaké je to být součástí davu a zařvat si s rukama nad hlavou. Každému DJi to pak pomůže při komunikaci s publikem a já osobně se dodnes cítím a užívám si tu hudbu jako bych stál na tanečním parketě. Každopádně návštěva mé první party, kde hrál Dave Clarke, Billy Nasty, Rino Cerone, totálně změnila můj život a já jsem si řekl: „Tohle je ono, to chci dělat!“Jsi jedním z největších objevů techna za poslední roky a i přes všechno cestování a náročný noční život jsi evidentně stále dobře naladěn a plný energie. Opravdu si tolik ujíždíš na publiku?

Přesně tak, můj život se za poslední roky hodně změnil, ale pozitivně naladěné publikum, dobří kamarádi, kteří mě na hraní občas doprovází a panák před hraním – to jediné mi stačí, abych se dostal do euforie, kterou se snažím přenášet i do svých setů a bavit tak lidi na maximum!


Nois

Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=eFMXsFYo3Rw
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 21. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Apokalypsa 34: Interview s Josephem Capriatim. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2011. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4874. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Apokalypsa-34:-Interview-s-Josephem-Capriatim
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 11:27