Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tanečnice z Yemiho studia doprovázely rappera Kanyeho Westa

SPOJENÍ RAPPERSKÉ HVĚZDY KANYEHO WESTA A ČESKÉHO CHOREOGRAFA YEMIHO A.D. UMOŽNILO ZNOVU UKÁZAT SVĚTU ŠPIČKOVÝ ČESKÝ TALENT. PO PŘEDEŠLÉ VELMI ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCI S YEMIM HO NEJSLAVNĚJŠÍ RAPPER SOUČASNOSTI POVĚŘIL CHOREOGRAFIÍ PRO SVÉ EVROPSKÉ TURNÉ, BĚHEM KTERÉHO WEST KONCERTOVAL NA NEJVĚTŠÍCH EVROPSKÝCH HUDEBNÍCH FESTIVALECH VE VELKÉ BRITÁNII, PORTUGALSKU, 2X NORSKU, DÁNSKU, ŠVÉDSKU, FINSKU A V POLSKU. BYLO TO VŮBEC POPRVÉ, KDY AMERICKOU HVĚZDU DOPROVÁZELY NA TURNÉ ČESKÉ A SLOVENSKÉ TANEČNICE. PO LOŇSKÉM OSTŘE SLEDOVANÉM VYSTOUPENÍ NA PŘEDÁVÁNÍ CEN MTV (VMA), ČI PERFORMANCE V NEJSLAVNĚJŠÍ AMERICKÉ TALK SHOW SATURDAY NIGHT LIVE, KTERÉ BYLO OCENĚNO JAKO NEJLEPŠÍ ŽIVÉ VYSTOUPENÍ V HISTORII VYSÍLÁNÍ POŘADU, BYLO WESTOVO EVROPSKÉ TURNÉ DALŠÍM DŮKAZEM ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE.
Přidat na Facebook
Při výběru týmu těch nejlepších tanečnic nemusel Yemi chodit daleko. Z celkem 20ti tanečnic bylo šest rekrutovano z dámské části jeho taneční skupiny JAD Dance Company. Členství v této elitní taneční skupině pro ně ale neznamenalo automatické přijetí do teamu top tanečníc, ktere Kanye požaduje. Jako všichni ostatní musely i ony projít náročným tanečním konkurzem, který se konal v Yemiho tanečním studiu DAP.

Z konkurzu vzešlo deset dalších špičkových účastnic pro Westovo turné. Společně se třemi americkými tanečnicemi z předchozích show, které Yemi stavěl pro Kanyeho v USA a slovenskou taneční hvězdou Lady Mel, se tým i s choreografem vydal na turné napříč Evropou. S castingy má Yemi již mnoholeté zkušenosti a v portfoliu jeho aktivit najdete i úspěšnou agenturu pro talentované JAD People. Jak sám říká „Na každém kontinentě se snažíme najít ty největší talenty. Za dobu spolupráce s Westem jsem již vyhlašoval konkurzy v Austrálii, v Maroku a na mnoha místech USA, mezi kterými byli například New Orleans, Milwaukee, Chicago, New York, a Los Angeles. Tentokrát šlo ovšem o velmi prestižní konkurz, protože narozdíl od předchozích koncertů měl celý tým společně cestovat 3 týdny. Byla to pro mě velká zodpovědnost. Tanečnice jsme mohli vybírat ve Francii, či v Londýně. To jsou metropole známé vysokou úrovní tanečníků. Ale já jsem přesvědčený, že české i slovenské tanečnice se dnes vyrovnají mezinárodní konkurenci. Bylo to poprvé, co jsem viděl amíky sledovat se zaujetím tančit naše holky na jejich hudbu s otevřenou pusou. Vidím jak moc se u nás mladí lidé inspirují západem a amerikou. Přál bych si, abych byl častěji svědkem toho, jak se západ ispiruje u nás.“

Rapper a producent West za své poslední album Dark Twisted Fantasy získal ocenění Deska roku. Jeho zbrusu nová spolupráce s hip hopovou legendou a budoucím otcem dítěte Beyoncé raperem Jay-Z na desce Watch The Throne prekonala historický rekord v prodeji desek (Album Watch The Throne se umístilo na 1. místě v prodejnosti nejen v USA, ale i v celé Evropské Unii).

West se nechal slyšet, že s Yemim hodlá spolupracovat i nadále. Od října je naplánováné další turné, právě k desce Watch The Throne s raperem Jay-Z, tentokrát napříč USA. Zajímavostí je také, že pro něj Yemi ve spolupráci s režisérkou Ruth Hogben (video-režisérka Lady Gaga) natočil také videoklip k jeho dalšímu singlu Lost In The World, který by měl mít premiéru co nevidět.

Závratný úspěch českých tanečnic po boku Kanyeho Westa Yemi pečlivě zdokumentoval a fotomateriál ze srpnové show představí dne 13. září v rámci vernisáže ve svém tanečním studiu DAP. Akce je přístupná pro veřejnost. Přijďte se podívat na Westovu velkolepou show s antickými kulisami a nadpozemsky ušlechtilým tancem, jakožto na fotky ze zákulisí, které doposud nikdo neviděl.

Staň se i ty členem Yemiho tanečního týmu
Účasti na turné Kanyeho Westa se českým tanečnicím splnil sen a pověst České republiky získala na další prestiži. Odstartoval se tímto trend, který otevírá dveře dalším nadaným tanečníkům z ČR. V rámci rozšíření svého tanečního týmu pořádá Yemi další konkurz dne 18. září a to ve svém tanečním studiu DAP. Další studenti DAPu získají tímto šanci trénovat s těmi nejlepšími a dosáhnout na tu nejvyšší příčku v taneční profesi. Celkem se bude vybírat 25 tanečníků a tanečnic, do nově otevřené třídy DAP Teamu. Všechny třídy DAP Teamů kromě účasti v tanečních soutěžích, mají rovněž šanci zápisu v talentové agentuře JAD People, či účasti v pravidelných performance taneční skupiny JAD DC. Účastnit se konkurzu na nový český taneční film, jehož titul je zatím utajován. Výběrem tanečníků pro tento film je totiž opět pověřen Yemi A.D. Informace o konkurzu do JAD Dance Company najdou zájemci na stránkách: www.danceacademy.cz

Taneční studio DAP zahajuje semestr dvěma týdny tance zdarma!
Pro milovníky tance, kteří ovšem netouží po profesní taneční kariéře a věnují se této sportovní disciplíně spíš volnočasově, připravila taneční škola Dance Academy Prague skvělou nabídku. Od 19. září do 30. září může kdokoliv bezplatně navštívit libovolnou taneční lekci v DAPu a vybrat si takto taneční styl, který mu vyhovuje. Poté se může zájemce zapsat do tanečního kurzu, který startuje v říjnu. Lekce vedou choreografové a lektoři tanečního studia DAP a v novém rozvrhu najdete hodiny pro začátečníky, pokročilé i pro ty nejmenší. Překvapí vás příjemná rodinná atmosféra, krásný interiér a především skvělí lektoři.

Zdroj: Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 12. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Tanečnice z Yemiho studia doprovázely rappera Kanyeho Westa. Vychytané.cz. [Online] 12. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4867. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tanecnice-z-Yemiho-studia-doprovazely-rappera-Kanyeho-Westa
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:40