Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

U hasičárny běhal kozel, zřejmě chtěl na exkurzi

Včera, krátce po 20té hodině, přijalo SOC MP Zlín další z kuriózních oznámení o volně se nacházejících zvířatech ve městě. Tentokrát se mělo jednat o kozu, která pobíhala na ulici Přílucká kolem hasičárny. Oznamovatel dále uvedl, že zvíře nebylo nijak agresivní a proto jej chytil a uvázal u jednoho z domů.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín, která zjistila, že se nejedná o kozu, nýbrž o kozla. Vzhledem k tomu, že hlídka již v minulosti majitele i jeho kozla řešila, a to v červenci loňského roku, věděla, o kterého majitele by se mělo jednat a které restaurační zařízení navštěvuje. Proto se i s kozlem do tohoto zařízení vydala, kde skutečně 67letého majitele ze Zlína nalezla. Tento uvedl, že mu měl dnešního dne kozla někdo odvázat a on ho nyní hledá. Strážníkům poděkoval a i s kozlíkem se vydal do místa bydliště.

Pozn: událost z loňského roku se týkala oznámení, že se na ulici u Tescomy nachází nějaký muž, který se snaží připevnit na hřbet kozy nějakého plyšového slona, čímž by ji mohl týrat. Vyslaná hlídka MP Zlín tehdy zjistila, že plyšový slon je poměrně větší nož kozel a proto doporučila majiteli, aby si slona odnesl domů sám na svých zádech, čemuž tehdy vyhověl.

Pachatele pokusu o krádež měděného svodu zadrželi strážníci MP Zlín
V úterý, krátce před 23tou hodinou, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že se na ulici Santražiny nachází nějaký neznámý muž, který se pokouší odcizit okapové svodnice. Na místo byla ihned vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že dotyčný muž částečně uvolnil a poškodil cca 6 až 8 metrový svodný okap. Na vrchní straně byla svodnice uvolněna z kolen a na spodní pak částečně uvolněna z fasádních úchytů. Pachatel sice z místa utekl a to po zjištění, že byl při svém protiprávním jednání spatřen, nicméně oznamovatel udal jeho podrobný popis. Do pátrání byly nasazeny i další hlídky MP Zlín, přičemž se jim pachatele za základě právě udaného popisu podařilo zadržet na parkovišti pod bývalým objektem Družba. Jednalo se o 42letého muže ze Zlína, který byl pro podezření ze spáchání tr. činu předán k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
středa 7. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. U hasičárny běhal kozel, zřejmě chtěl na exkurzi. Vychytané.cz. [Online] 7. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4866. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/U-hasicarny-behal-kozel,-zrejme-chtel-na-exkurzi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:12