Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podnapilý cestující napadl revizora DSZO

V neděli, krátce po14té hodině, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že na zastávce MHD Pod Babou potřebuje ověřit totožnost cestujícího bez platného jízdního dokladu. Tento je navíc značně agresivní. Na místo byla ihned vyslána nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín.
Přidat na Facebook
V době jejího příjezdu docházelo k verbálnímu i fyzickému napadení revizora a to opakovanými údery do obličeje. Na výzvu k zanechání svého protiprávního jednání muž nereagoval a ve svém napadání pokračoval. Z důvodu jeho přetrvávající vysoké agresivity mu byly za použití donucovacích prostředků nasazeny služební pouta. Poté hlídka zkontrolovala zdravotní stav u 42letého revizora, který byl bez viditelného zranění a nevyžadoval lékařské ošetření na místě. U 38letého agresora ze Zlína byla provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním, 2,970 promile alkoholu v organizmu. Provedená dechová zkouška byla s výsledkem negativním. Vzhledem k tomu, že zde vzniklo podezření na spáchání tr. činu, byli o celé věci vyrozuměni kolegové z republikové policie, kteří si ji převzali k dalšímu šetření.

Chtěl řídít s 2,3 promilemi alkoholu v organizmu
V neděli, krátce ppřed šestou hodinou ranní, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že se na ulici bří Sousedíků nachází neznámá podnapilá osoba, snažící se dostat do jednoho ze zaparkovaných vozidel. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka, která na dané ulici nalezla ležícího muže u vozidla a klíče ležící opodál. Podnapilý, 22letý mladík ze Zlína se snažil strážníkům namluvit, že si chce ve vozidle jen zdřímnout. Vzhledem k tomu, že měl ale trvalé bydliště poblíž zaparkovaného vozu, pojali strážníci podezření, že by mohl chtít s vozidlem odjet. A jejich podezření se pak ukázalo jako správné, jelikož asi po pěti minutách dotyčný vozidlo nastartoval a rozjel se po ulici, přičemž pod vlivem alkoholu málem naboural další vozidla. Proto jej strážníci zastavili a provedli orientační dechovou zkoušku, s výsledkem 2,321 promile alkoholu v organizmu. O celé věci byli vyrozuměni kolegové z republikové policie, kteří si ji převzali k dalšímu šetření.

Peníze nedostal, zlost si vybil na vchodových dveřích
V neděli, krátce před 16tou hodinou, se na SOC MP Zlín prostřednictvím tísňové linky obrátila 28letá žena ze sídliště Jižní svahy. Tato uvedla, že se před domem nachází její bývalý přítel, který pokřikuje vulgarismy a dožaduje se vrácení nějaké finanční hotovosti. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín z okrskového pracoviště Jižní svahy. Této žena uvedla, že její bývalý přítel, 31letý muž ze Zlína, po ní vyžadoval částku ve výši 3.000 CZK, kterou mu ona odmítla dát, jelikož i on jí dluží nějaké peníze. Na toto dotyčný zareagoval tak, že ve vzteku nohou rozbil skleněnou výplň vstupních dveří a při tomto se zranil na dolní končetině. V době příjezdu hlídky se muž již na místě nenacházel. Jeho protiprávní jednání bude předáno do správního řízení, kde mu kromě náhrady škody hrozí sankce až do výše 15.000 CZK.

Zdroj: Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 5. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Podnapilý cestující napadl revizora DSZO. Vychytané.cz. [Online] 5. 9. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4865. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podnapily-cestujici-napadl-revizora-DSZO
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:12