Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyskytli jsme se - Dohnalová Klára :)

C.l.a.r.a. - tohle je nick týhle kočky. Můžu vám teda říci, že když jsem jí žádal o vyplnění dotazníku, netušil jsem, že dojde takováhle beletrie :) mno, hurá do teho :)
Přidat na Facebook
Miluju provokaci..někoho pěkně nas*at, naštvat, rozhněvat, rozvztekat, zapříčinit jeho nepříčetnost, cítit jak planou emoce na povrch a pak s nevinnou tváří poznamenat, že “jsem si dělala srandu ne?“ a sledovat, jak mě dotyčný za a) pořádně zjebe, za b) dostane nechápavý výraz typu “právě jsem dostal nechápavý výraz“ nebo za c) urazí se a řekne si “ty si ale blbá“.

A jelikož náš milý pan šéfredaktor není vyjímka, rozhodla jsem se na jeho dotazník ohledně mé maličkosti odpovědět DOSLOVA a na VŠECHNO. To abyste věděli, jaké má zvrhlé nápady a šílené otázky na nás chudáky pisálky, protože nad tím občas opravdu zůstává rozum stát :). Tak tedy pojďme na to..

PRVNÍ SÉRIE jeho otázek zní velmi nenápadně (ale je to fakt trapné, mohl si takové detaily odpustit) :). Třeba: “jak se jmenuješ“ a “kdy ses narodila“. Tak teda dobře no- Klára Dohnalová, nar. 11.4.1989 bla bla bla, jdeme dál :).

A už je to tady - DRUHÁ SÉRIE otázek se vyznačuje zdánlivou neškodností, která má ale ve skutečnosti rozehrát naši fantazii na plné obrátky a přimět nás odpovídat natolik zvrhle, nakolik to on ve skutečnosti myslel :). No vemte si například otázku: “pohlaví“, jak by asi měla ženská odpovědět? Určitě ne “houpe se mi tam lachtánek“ :). Prostě a jednoduše jsem ženská jako lusk :). Další otázka: “míry“. Tak to vážně netuším, ale řeknu Vám, co o mých mírách tvrdí okolí. Tak třeba moje babička: “Dyť ty si vychrtlejší jak ta jedna anorektička ze seriálu Ulice!“ s čímž musím nesouhlasit, protože své křivky si denně pěstuju tou nejvybranější čokoládou a když si moje drahá a milovaná polovička chce na něco šáhnout, tak určitě má kam :). Další otázka: “celkový vzhled“. Opět apeluju na mého drahého, který mě má za “to malé a vlasaté“. Co se týče “současného působení“, tak pořád trčím na gymplu, pak bych se nejradši viděla na žurnalistice někde hodně daleko odsud, ale jelikož mi připadá, že čím jsem starší, tím jsem blbější, můžu se s kariérou slečny žurnalistky navždy rozloučit a zkysnu v Tescu, jako většina našich maturantů :). Jinak my big dream is.. založit nějaký hodně běsný časopis a napsat knížku. Otázka “jaká chci být a jaká ve skutečnosti jsem, názor na svět a povaha“.. Tak chcete pravdu? Vážně ji chcete? Bojím se sama sebe.. Jsem zarytý pesimista (můj hudební výběr v podání skupiny HIM zpívající o lásce a smrti to dokazuje), potom jsem citlivka náladová (jsou dny, kdy mě rozbrečí i to “chuďátko kuřátko na pekáči“), ale z mých lepších vlastností je to některými dosud nepochopitelná střelenost, veselá nálada (to je zrovna tehdy, kdy nemám ten den, kdy mě rozbrečí i to “chuďátko kuřátko na pekáči“), jsem neuvěřitelně tvrdohlavá, cílevědomá, ironická, nadhledová, většinou překypuju energií, jindy mě ale nedostanete z postele, strašně ukecaná, drzá a mmm vášnivá :).. a jaká bych chtěla být? Taková jaká jsem, jenom ty dny, kdy mě rozbrečí i to “chuďátko kuřátko na pekáči“, bych s radostí přenechala někomu jinému a občas víc optimismu do života bych taky brala. “Co vás baví“ (to je jako další dotěrná otázka)- baví mě srát lidi (viz. úvod) :) no ale hlavně psát, číst, koukat na filmy.. „Co nesnášíš“- závist, pomluvy a nechutné optimisty (takové ty skákající pošuky po rozkvetlé jarní louce atd.)

A pozor, přichází TŘETÍ SÉRIE otázek, takže konečně na vlastní oči uvidíte ty psycha..

Koho miluješ: Kubu.

Kde ráda spíš: všude, kde je Kuba.

Kde ráda souložíš: všude, kde k tomu mám Kubu (ne, fajn, konec, všichni jistě pochopili) :) :) :)

Kde ráda jíš: Jím čokoládu. Čokoláda se jídává u stupidního amerického seriálu. Stupidní americké seriály se sledují z pohovky. Premisa: jím na pohovce.

Kde ráda hniju: hniješ, hnijeme..

Jak často chodíš k doktorovi: když mám pocit, že jsem za poslední měsíc viděla málo filmů nebo přečetla málo knížek a potřebuju to dohnat, k čemuž mi dopomůže pouze omluvenka od lékaře nebo opravdová nemoc.

Jestli máš ráda důchodce: kdybych jich neměla plný barák, kdyby každý z nich neměl psa, který zahryzává naše kočky a kdyby se každé ráno, když se vracím z kalby domů nepoodhrnula záclona, nepootevřelo okno a nevykouklo ucho jednoho z nich, tak bych je možná i ráda měla.

Co piješ a svačíš: H2O + ChLeBa + NaCl

Jaké polohy a na kom máš nejradši: viz. logická dedukce z odpovědí č. 1, 2, 3 –třetí série.

Hrušky nebo jablka: pomeranče.

Koho nesnášíš: své horší, druhé já.

Jestli máš radši pejsky s dlouhým nebo krátkým ocáskem: kočky.

Jestli se holíš nebo honíš- kdy, kde, jak často, s kým, proč: holím- často, v koupelně, sama, protože prales je out.

Jestli čteš časopisy odzadu nebo odpředu: odzadu, vzhůru nohama a každou druhou stránku.

Oblíbené filmy: všechny s Deppem.

Oblíbené drogy, prášky, kytky: asi tak- mám nízký tlak a silné bolesti hlavy. Po drogách se mi tlak ještě sníží, po kytkách mě rozbolí hlava, takže kdo je jediný můj kamarád? Přece pan Saridon!

Majetek: 6 koček, 7 křečků, rodiče, sestra..

Z kolika koulí stavíš sněhuláka: už ani nevím.. Jakže vypadá sníh?

Jestli jezdíš na sněhu radši na pytli nebo na pekáči: v důsledku globálního oteplování už na ničem.

Jaro, léto, podzim, zima: léto.

Oblíbený měsíc: v úplňku.

Oblíbené slovo, fráze: “co už.“

Co mě posledně nejvíc nasralo/potěšilo: všechno/nic.

Jak často máš měsíčky: že by jednou za měsíc?

Jestli nosíš rukavice, trenky, slipy: co má společného to, co se vkládá do rukavic a to, co se vkládá do trenek??? Vážně netuším.. :)

Musím uznat, že šéfredaktorská vynalézavost co se otázek týče je skutečně brilantní a to natolik, že mě po několika hodinách sezení u tohohle výslechu přešla veškerá chuť ještě někdy něco napsat :) :) :).

Jestli si chcete přečíst články, které k nám kdy napsala, klikněte zde.
C.l.a.r.a.
(Klára Dohnalová)
pátek 4. 5. 2007 08:00
Dohnalová, Klára. 2007. Vyskytli jsme se - Dohnalová Klára :). Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2007. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=486. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyskytli-jsme-se---Dohnalova-Klara-:)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:11