Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Battle Night neumírá, jede dál ještě silnější!

Mnohými milována, mnohými zatracována, přesto si stále žijící svůj dlouhý život, to je Battle Night. Už osmnácté pokračování téhle akce proběhne v sobotu 15.října v Praze!
Přidat na Facebook
Pražský klub Rock Café zažije 15.10 od 19:30 hod. opravdovou smršť. Desítky freestylerů, našlapaný program a stovky návštěvíků, to bude Battle Night No.18! A kdo že se to vlastně na stagi kromě soutěžících freestylerů představí? Těšit se můžeš na jednoznačně největší český rapový objev loňského roku, Resta! Silný texty, skvělá flow, perfektní podmazy – u Resta se určitě nudit nebudeš. Za gramcema ho navíc doprovodí i jeho dvorní DJ Fatte. Jméno druhého “headlinera“ večera je také úzce spjato právě s freestyle rapem. Talentovaný killer, který je stále “nasilu flegma“ - Strapo! I jeho doprovodí v pozadí DJ Fatte. Pokud ještě nemáte dost, vězte, že se můžete těšit i na třetí parádní koncert. O skvělou zábavu se postará půlka kapely BPM,člen Ty Nikdy Labelu a “mámin hodnej syn“, Paulie Garand! Kromě rapu se tentokrát mohou těšit na show “par excellance“ i příznivci beatboxu.

Vystoupí totiž člověk nejpovolanější – Jaro Cossiga! Celým večerem bude moderovat známý moderátor streetových akcí a pořadů jako “5.element“, či „Face2Face“, Pan Radu! Těšit se tak můžeme na skvěle vyhecované a rozdováděné publikum, které určitě připraví všem vystupujícím dokonalý kotel. I trojice Djs této akce je silně našláplá. Představí se DJ Mad Skill (Skoop ent.), kterého můžeš znát např. Z tracku “Technotronic flow“ s Rytmusem. Dále zahrají i pražští DJ Kwé (FX Bounce) a DJ Pyel! Nyní se dostáváme k tomu, co možná většinu z vás zajímá nejvíce ze všeho. Kde se mohu registrovat do battlu a kolik mě to bude stát?

Nemůžeme nezmínit ani ceny pro vítěze freestyle battlu. 10.000,- Kč, voucher a pohár, to bude hlavní odměna pro vítěze celé akce.Tak přijď podpořit svého favorita a v sobotu 15.října poslouchej nadupané rapové souboje live! Nestačí ti tři “headlineři“ ani freestyle rap battle? Pak tě možná přesvědčíme informací o tom, že se na akci bude křtít nový videoklip od pražského rapera Dezerta. Dezert má talent jako hrom a byla by škoda nevyužít šanci vidět jeho druhý videoklip hned mezi prvními, ne?! Chystán je i kompletní videoreport z celé akce (včetně battlů). Můžeš se pak tedy doma podívat na to, jak to celé proběhlo! Takže si to zapamatuj. Sobota 15.října, 19:30, Rock Café, Praha. Žádnej e-mail, Facebook, Twitter, ani chat, v Rockáči pojede na 105% rap! Vstupenky už nyní zakoupíš v předprodeji v síti Ticketstream.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 16. 9. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Battle Night neumírá, jede dál ještě silnější!. Vychytané.cz. [Online] 16. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4854. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Battle-Night-neumira,-jede-dal-jeste-silnejsi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:20