Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Queens Style Zone 9 už příští týden! Sleduj speciální trailer.

To proběhne v sobotu 24. září 2011 samozřejmě jako vždy v klubu Marley na výstavišti Černá louka Ostrava.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Queens style zone vol. 9
sobota 24. září 2011 17:00
(konec +- neděle 25. září 2011 00:00)
Marley club
Ostrava (CZ)
Za uplynulé dva roky se z čistě regionální akce stala mezinárodní záležitost. Stačí si vzpomenout na několik posledních finálových battlů, ve kterých zazářili tanečníci jako Spunkey, Mitu, T-Boy, Jasiek nebo Aga. Věhlas Queens Style Zone se navíc šíří dál, na startovní listině devátého pokračování najdete několik skupin z Rakouska nebo Polska, které si chtějí poslední zářijovou sobotu odbýt v Ostravě svou premiéru na této akci.

Těšit se ale samozřejmě můžete i na českou taneční elitu, mezi přihlášenými jsou tanečníci ze skupin jako Beat Up, B-Fresh, High Edition, BDS Academy, Dynamic, Hollywood Stars, atd. Seznam navíc určitě není konečný, tanečníci mají možnost registrovat se prostřednictvím webového formuláře na www.qsz.cz až do středy 21.9.

A co vás vlastně na akci konkrétně čeká? Battlovat se bude v oblíbených tanečních stylech hip hop, house, popping a dancehall, na své si ale přijdou také příznivci hudby devadesátých let, na programu je totiž hype / new jack swing jam. Za gramofony se představí úspěšný slovenský deejay Shimo, kolegou za mikrofonem mu bude oblíbená postava nejen severomoravských hip hop parties - Lowa. Právě Jooky aka Dj Lowa je hlavním aktérem promo spotu, který jsme natáčeli poslední srpnovou neděli v centru Ostravy.

Celá akce startuje v klubu Marley úderem 17. hodiny jako vždy za podpory největšího českého hip hop shopu Queens.cz Pokud budete chtít dorazit až na jednotlivá finále, naplánujte si příchod zhruba na desátou, zhruba o hodinu později pak odstartuje tradiční after party v rytmu hip hopu, housu, funky, dancehallu, ale třeba i dubstepu, atd. Vstupné je tradičních 80 Kč.

A teď už slibovaný trailer ...


winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 16. 9. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Queens Style Zone 9 už příští týden! Sleduj speciální trailer.. Vychytané.cz. [Online] 16. 9. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4849. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Queens-Style-Zone-9-uz-pristi-tyden!-Sleduj-specialni-trailer.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 06:04