Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zahřívačka před listopadovou Apokalypsou

Když se řekne Apokalypsa, každý si vybaví velkou halu s pořádnou muzikou a s top DJs ze zahraničí. Kolem sebe samozřejmě partypeople se stejným hudebním vyznáním.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Abychom si tento čas k pekelné akci zkrátili, připravili jsme si pro vás Warm Up Apokalypsa. Proběhne 27.9.2011 v úterý, kdy nás druhý středeční den čeká státní svátek. Aby to nikdo neměl daleko, ať už místní nebo ti kteří dojedou vlakem čí autobusem, vybrali jsme klub Abajo v Brně, který se nachází přímo v centru na Náměstí Svobody.

Jako hlavní hvězda dorazí slovenský DJ Boss, který nám předvede pravou techno masáž. Všichni ho dobře známe z Apokalyps, Svojšic, Christmas Party a plno dalších významných akcích v CZ.Druhý DJ měl také tu čest zahrát si na Apokalypse a poctí nás návštěvou na Warm upu - DJ Scorn. A kdo by to byl řek do třetice všeho dobrého DJ Nois, který už měl také dvakrát tu čest, zahrát si na jedné z nejvýznamnějších halových akcích v CZ jenž Apokalypsa bezesporu je.

Brněnské matadory bude reprezentovat Phil Albedo, který má svůj podíl na brněnské a okolní techno scéně. Dalším techno DJ-em je Skais, který se objevuje čím dál tím častěji v line-upech českých klubovek.Do popředí se na naší scéně opět dostává house, a proto jsme se i my rozhodli zařadit tento styl do warmupového line-upu - své umění vám předvede John Dora.

Teď uděláme malou tečku a vrhneme se na tvrdou část večera. Ze Slovenska dorazí DJ Sxranzo a napumpuje do vás 155BPM. Další DJ, který tuto hranici bude respektovat je DJ Yago z Českých Budějovic.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 14. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Zahřívačka před listopadovou Apokalypsou. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4845. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zahrivacka-pred-listopadovou-Apokalypsou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 16:16