Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Buďte předskokany Iron Maiden

Máte nadějnou metalovou či hardrockovou kapelu? A chtěli by jste s ní stanout na pódiu po boku slavných Iron Maiden? Nabízí se vám jedinečná šance..
Přidat na Facebook
Radio Hey se totiž ve spolupráci s těmito heavymetalovými legendami rozhodlo společně vybrat předskokany pro ostravský koncert, konaný 6. června 2007 na Bazalech. Na pomoc si k tomu přibírá vedle hudebních publicistů, zástupců nezávislých hudebních vydavatelství, médií a pořadatelské agentury i své skalní posluchače, kteří ve finále budou svými sms hlasy rozhodovat o tom, jakéže kapele se dostane pocty zahrát si před Maideny.

Tímto se tak otevírá obrovská šance pro všechny nadějné muzikanty, jejichž hudba pluje v ortodoxních hardrockových a metalových vodách, a stejně tak i pro jejich nadšené fanoušky, kteří jim svou podporou mohou zajistit onen vytoužený koncert a otevřít bránu od cesty ke slávě.

Hledání kapely, jež co nevidět stane pod světly reflektorů a zahájí koncert Iron Maiden, se Radio Hey bude usilovně věnovat v rámci každodenního vysílání a především v obvyklém metalovém speciálu, který pod názvem Metalhey na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno, uvádí každý čtvrtek po 20. hodině rocker duší i srdcem Radim Koziel.

Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, není nic jednoduššího, než sledovat další informace na www.radiohey.cz, www.metalhey.com a vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. Už brzy se určitě dozvíte více. ;)
Gonzo
(Jan Roháček)
čtvrtek 1. 3. 2007 08:00
Roháček, Jan. 2007. Buďte předskokany Iron Maiden. Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=484. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Budte-predskokany-Iron-Maiden
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 07:01