Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Charitativní Koncert pro školku rozezní ostravský Fabric

Dne 11. 11. 2011 bude ostravský klub Fabric hostit benefiční koncert pod názvem Koncert pro školku, na kterém v rámci jednoho večera vystoupí čtyři velmi známé české kapely.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Koncert pro školku
pátek 11. listopadu 2011 19:00
(konec +- sobota 12. listopadu 2011 03:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Účast potvrdili pražští Clou, kteří zakončí svou koncertní sezónu právě tímto koncertem, program doplňují ostravská FiHa, vršovičtí Post-it společně s pardubickými Ready Kirken. Těšit se můžeme na plnohodnotné koncerty všech kapel. Večerem bude provázet známý ostravský Dj Lowa, který se zhostí role moderátora. Startujeme přesně v 19 hodin koncertem kapely FiHa.

Koncert pro školku má za cíl finančně podpořit pilotní projekt neziskové organizace Rotaract clubu Ostrava City - Rekonstrukce dětského hříště v areálu MŠ Logopedické, U školky 1621, Ostrava.
Na tomto projektu Rekonstrukce dětského hřiště se aktivně podílí Rotaract club Ostrava City, který je také jeho realizátorem. Mateřská škola v současné době pracuje ve stejném režimu jako běžné mateřské školy, který nadstandardně doplňuje speciální péčí zaměřenou na děti zdravotně oslabené opakovanými respiračními chorobami s několika indikacemi. Stav dosavadního dětského hřiště je více než žalostný. Chceme touto akcí získat finanční prostředky na rekonstrukci hřiště a přinést tak změnu do každodenního života dětí stráveném v areálu školky.
Rekonstrukcí stávajícího hříště přispějeme k rozvoji jejich oblasti motoriky, kognitivních funkcí, ale všechny tyto prvky jim přispějí pro lepší integraci a kooperaci v týmu. Což jim celkově zlepší týmovou spolupráci. Prezident Rotaract clubu Ostrava City Ondřej Pavlica vysvětluje, proč se sdružení zapojilo do této akce: „Chceme touto akcí dát najevo nespokojenost se součastným stavem dětských hřišť nejen v Mateřských školách v Ostravě, ale také poukázat na stav hřišť veřejných. Především se ale chceme zaměřit na mladé lidi, kteří oplývají kreativitou, ale nemají možnost ji využít.“

V den koncertu bude také přednastavena finální koncepce projektu Rekonstrukce dětského hřiště v areálu MŠ logopedické, U školky 1621, Ostrava. Proč zrovna v den koncertu, to vysvětluje organizátor koncertu Lukáš Plaček: „Tento den chceme konkrétně ukázat návštěvníkům koncertu, co vlastně přišli podpořit. Vydat takový impuls, že i mladí lidé dokážou zrealizovat tak velký projekt a přispět tím k oslovení dalších mladých lidí, kteří smýšlí podobně, jako my.“
Informace o předprodeji, o kapelách a další podrobnosti včetně konkrétního programu naleznete na webových stránkách www.KoncertProSkolku.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
neděle 4. 9. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Charitativní Koncert pro školku rozezní ostravský Fabric. Vychytané.cz. [Online] 4. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4832. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Charitativni-Koncert-pro-skolku-rozezni-ostravsky-Fabric
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:31