Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Apokalypsa: Gayle San „Miluju nové fígle!“

Charismatická DJka a producentka původem ze Singapuru dokáže očarovat každého svým specifickým osobním kouzlem a samozřejmě také kvalitní techno music, které se naplno věnuje už úctyhodnou řádku let.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
Její odpovědi na pět otázek vám například poodhalí, jak se v soukromí dobíjí či jaká hudba dokáže nejlépe vyjádřit její pocity.

Ahoj Gayle San, co je pro tebe nejlepší způsob, jak si dobít baterky?

Ahoj. Hodně se věnuji sportu a také fitness. To je pro mě hlavní způsob, jak se dobíjet. A jeden z mých oblíbených sportů je skydiving – let volným pádem. I když je to vysoce adrenalinový a extrémní sport, cítím se šíleně nabitá energií po skoku z letadla ve výšce 4000 metrů :).Kolik vinylových desek jsi za svou kariéru rozbila?

Hmmm, abych byla upřímná, v dobách, kdy jsem hrávala z vinylů, jsem se o ně velice pečlivě starala. Možná tak jednu, když jsem je házela do davu jako dárek. Ale abych je rozbíjela jen tak, to ne, nikdy!

Jaká hudba je pro tebe nejlepší k vyjádření svých pocitů?

Když se potřebuju oprostit od práce ve studiu a relaxovat, poslouchám nejvíce jazz či bosanovu. U toho si perfektně odpočinu a zároveň cítím, jak tahle hudba přesně vyjadřuje, co v tu chvíli cítím.Kdy máš pocit, že se právě učíš nové triky?

Miluju, když se můžu učit nové fígle! Ať už se jedná o zvládnutí lepšího letu v oblacích během skydivingu nebo učení se nového software ve studiu, ovládání plug-inů, nových zkratek pro dosažení dobrých výsledků masteringu – to je přesně ono! Nenávidím nevědět nic. Vždy musím mít aspoň nějaké “know how”. Takže pokud jde o to, kdy se učím nové triky, odpověď zní: neustále!Kdo bude “vítězem” klání Gayle San vs. Sven Wittekind? :)

Toto back2back uskupení je vedlejším projektem Svena a mě. Jedná se o představení toho nejlepšího, co máme v DJských kufrech, ale rozumím, jak to myslíš. Není to sice zápas mezi dvěma DJs, ale vítěze mít bude. Budou to všichni lidé, kteří přijdou na Apokalypsu a budou si nás perfektně užívat!


Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 3. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Apokalypsa: Gayle San „Miluju nové fígle!“. Vychytané.cz. [Online] 3. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4826. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Apokalypsa:-Gayle-San-„Miluju-nove-figle!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 16:19