Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pořád stejná křižovatka - pořád stejný přestupek

Křižovatka ulice Gahurova a tř.T.Bati je poměrně frekventovaná i v nočních hodinách. To ovšem nijak nebrání řidičům projíždět tuto křižovatku a to zejména ve směru na ulici Gahurova na Jižní svahy, bez nedání přednosti a jakéhokoliv brždění.
Přidat na Facebook
První dopravní nehoda mezi osobním vozidlem TZ Ford, který řídila 25letá žena z Bystřice p. Hostýnem a osobním vozidlem TZ Seat, který řídil 27letý muž z Vizovic, se odehrála krátce po 22té hodině. Příčinou bylo samozřejmě nedání přednosti v jízdě, kterou nedala mladá řidička. V době nehody se v dané křižovatce zrovna nacházela hlídka Městské policie Zlín. Tato označila místo DN a celá věc byla prostřednictvím SOC MP Zlín oznámena složkám IZS. Bylo zjištěno, že v obou vozidlech cestovalo celkem pět osob, které vyvázly bez zranění. Pouze mladá řidička utrpěla šok, a proto jí strážníci pomohli dostat se z vozidla a do příjezdu ZZS ZK jí poskytli první pomoc. Celou věc si převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

O pět hodin později a stejný scénář. NA MKDS zaznamenal operační důstojník SOC MP Zlín další nehodu. Řidič osobního vozidla TZ Škoda nedal přednost zprava přijíždějící dodávce. I tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Je tak jen otázkou času, kdy se zde vinou nepozorných řidičů stane závažná dopravní nehoda se zraněním nebo bohužel i smrtí.

Nepoučitelní lapkové zřejmě skončí za mřížemi
Jako první si tam vykoledoval cestu 25letý muž z Otrokovic. Včera, krátce po deváté hodině dopolední, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že byl pracovníkem ostrahy SM OC Čepkov zadržen pachatel pokusu o krádež. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že dotyčný muž se pokusil odcizit zboží v celkové hodnotě 137,20 CZK, které si nastrkal do kapes. Jelikož bylo dále zjištěno, že mladý lapka byl v posledních třech letech za tr. čin krádeže již odsouzen, putoval do rukou kolegům z republikové policie.

Naprosto stejně dopadl o tři hodiny později 21letý mladík ze Zlína. Ten ovšem nebyl žádný troškař, zřejmě si říkal, když mě nechytí, tak ať to za něco stojí. Krátce před půl jednou hodinou přijalo SOC MP Zlín oznámení, že tentokrát v SM v OC Zlaté jablko byl pracovníkem bezpečnostní agentury zadržen pachatel pokusu o krádež. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že dotyčný si vložil do tašky zboží v celkové hodnotě 2.121,60 CZK. Toto se pak pokusil pronést přes pokladnu bez zaplacení. Měl ovšem smůlu, byl zadržen a vzhledem k tomu, že byl taktéž v uplynulých třech letech pravomocně za tr. čin krádeže odsouzen, byl i on předán k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Místo psa byl v tašce převlek pro čerta!
Ve čtvrtek, krátce po půl jedenácté hodině dopolední, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že se na ulici Dřevnická, na zastávce MHD, nachází nějaká taška, která se zde nachází již delší dobu. Navíc dle sdělení ostatních cestujících mu bylo řečeno, že se v ní nachází pes. Na místo byl vyslán strážník z psovodské hlídky k prověření oznamu. Ten na zastávce sice skutečně nalezl textilní tašku, ovšem bez zvířete, ať už živého či mrtvého. K jeho neskonalému překvapení i překvapení jeho kolegů taška totiž obsahovala kompletní čertovské vybavení: kožešinový kabát, kožešinovou čepici, černé oblečení včetně rukavic, masku čerta, stříbrný textilní pásek a i kovový zvonec.

Pokud by tedy nějaké čertisko postrádalo svou výbavičku, bude uložena na ztrátách a nálezech magistrátu.

Zdroj: Městská policie Zlín


Lakina
(Lada Váňová)
pátek 2. 9. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Pořád stejná křižovatka - pořád stejný přestupek. Vychytané.cz. [Online] 2. 9. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4825. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Porad-stejna-krizovatka---porad-stejny-prestupek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:28