Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barumka proběhla ve Zlíně bez větších problémů

Letošní ročník Barum Czech rally Zlín proběhl bez větších problémů. Kromě pátečního incidentu, kdy si skalní fanoušci zabírali místa pro sebe, i své další příchozí přátele zamezovací páskou na ulici Gahurova, nad páteční RZ ve Zlíně, nezaznamenala MP Zlín v průběhu celého závodu závažnější problém.
Přidat na Facebook
Tímto by chtěla Městská policie Zlín poděkovat všem návštěvníkům, kteří respektovali pokynů pořadatelů a umožnili tak poklidný průběh této automobilové soutěže. Strážníci, kteří byli nasazeni v maximálním počtu, tak nemuseli zasahovat u žádných závažných problémů, spojených s touto soutěží a mohli se zaměřit především nad dohledem nad veřejným pořádkem.

Ukázněnost fanoušků a spolupráci MP Zlín s Policií ČR tak mohou Zlínu závidět ostatní města, ve kterých se obdobné soutěže konají.

Nezahráli mu písničku na přání, porval se a nakonec skončil na policii
Dnes, krátce před půl šestou hodinou ranní, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že na ulici Antonínova se před zábavní provozovnou nacházejí dva podnapilí agresivní muži, kteří se vzájemně napadají. Na místo byla ihned vyslána rychlá operativní jednotka MP Zlín, která zjistila, že incident vznikl kvůli naprosté banalitě a totiž takové, že původce rvačky, 22letý muž z Vizovic, chtěl vevnitř discoklubu zahrát písničku, což mu ovšem bylo zamítnuto z důvodu uzavření provozní doby klubu. Poté se rozhodl „udělat pořádky“ jak s DJ, tak i s pracovníkem ostrahy klubu, který ho nechal vyvést ven. Jeho kamarád se jej snažil zklidnit, ale jeho snaha se minula účinkem. Na výzvu úřední osoby k podání vysvětlení reagoval agresor výhrůžnými slovy a jeho agrese nabírala na síle, přičemž se pokusil i jednoho ze zakročujících strážníků fyzicky napadnout. Vzhledem k podezření na spáchání tr. činu byla na místo přivolána i Policie ČR, která si útočníka převzala k dalšímu šetření.

Zdroj: Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 28. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Barumka proběhla ve Zlíně bez větších problémů. Vychytané.cz. [Online] 28. 8. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4822. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barumka-probehla-ve-Zline-bez-vetsich-problemu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 13:14