Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Máte rádi reggae?

A co říkáte na latino, jazz, funk, rock ...??
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bamboo Forest Fest
pátek 9. září 2011 18:00
(konec +- sobota 10. září 2011 03:00)
Areál myslivecké chaty Lovka
Hvozdná (CZ)
To všechno a ještě mnohem mnohem víc vám již za několik dní nabídne Bamboo Forest Fest.

Že nevíte o co se jedná? Tak to si pojďme o této neuvěřitelné akci povědět něco víc.
:)

Bamboo Forest Fest je jakýmsi miminkem, které zplodil zlínský klub Bamboo ve spolupráci s Námořnickou unií. Tohle miminko spatří světlo světa už příští víkend, tedy 9. a 10. září 2011, a to v areálu myslivecké chaty Lovka, která je situována u obce Hvozdná, u jednoho z přilehlých rybníků.

Festival již nyní slibuje obrovský zážitek, a to jak po hudební, tak i po doprovodné stránce. Celkem se chystá vystoupit více než 12 kapel z Kuby či Martiniku. Hudební podporu pak vytvoří řada vynikajících místních hudebních formací.

„Mezi páteční hvězdy patří legendární rastaman pocházející z Martiniku King Kalabash – Big Famili, charizmatický zástupce roots reggae. Příznivcům latino hudby budeme servírovat opravdovou kubánskou lahůdku – Santy Y Su Marabú pod vedením Santiaga F. Jimeneze Smitha,“ prozradil Filip Husák, jeden z organizátorů, největší taháky akce.Z tuzemských interpretů můžeme jmenovat například zlínsko-jamajskou reggae formaci Reggay, či roots reggae Homebwoyrasta z Olomouce. Aby to ale všechno nebylo jen o reggae, line-up doplní i funky kapela Zabilloow či zlínští Orange a další.

Celou atmosféru podtrhne jedinečná pódiová scéna plná bambusů, živých rostlin a světelných efektů.

,,Přípravy už jsou téměř u konce, zbývá už jen pár formalit a dokončení pódiové grafiky a dekorací. Průběh to má zatím hladký i počasí začíná vypadat luxusně,“ podotkl Filip.

A co dále kromě hudby??

Příznivce nevšedních nápojů jistě potěší exotický bar, kde se budou po celou dobu akce míchat pravé karibské koktejly.

Na své si však přijdou i milovníci tekutého chleba, zejména z pivovarů Krušovice a Starobrno. Ty nabídnou pivní speciály v podobě poctivých kvasničáků či bylinných a dožínkových piv. A protože u piva bývá hlad, připravena bude také spousta grilovaných dobrot.

,,Nebudou chybět ani grilované lahůdky jako plněný bok, vepřové kýty, klobásečky a spousta dalšího lahodného jídla,“ láká dále Filip.Ale pozor! Příznivci reggae a dalších karibských rytmů, kteří už mají doma nějakou tu ratolest nemusí vůbec zoufat, že si akci budou muset nechat ujít. Právě naopak, děti s sebou! Pro malé návštěvníky bude v sobotu připraven dětský den plný zajímavých a nevšedních aktivit. A možná přijde i kouzelník!
:)

„Chci pozvat co nejvíce pohodových lidí, protože Bamboo Forest Fest nemá ve Zlínském kraji obdoby,“ poznamenal Filip Husák.

Doufejme, že odvaha pořadatelů pustit se do v dnešní době poměrně složitého úkolu jakým uspořádání festivalu je, bude po zásluze odměněna, a že se akce nebude konat naposled.

Vše co potřebujete vědět, najdete na http://www.bambooclub.cz/forest-fest/, a to včetně informací o cenách, dopravě, či ubytování.


Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 9. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Máte rádi reggae?. Vychytané.cz. [Online] 1. 9. 2011. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4821. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mate-radi-reggae?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 08:10