Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praha zažije v dubnu trance smršť světového formátu!!!

Zpozorněte, datum 14. 4. 2012 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion – A dream come true
sobota 14. dubna 2012 20:00
(konec +- neděle 15. dubna 2012 06:00)
Průmyslový palác (areál Výstaviště Holešovice)
Praha 7 (CZ)
Praha totiž pro tuto jedinou noc zažije doslova uragán, který nemá v historii českých halových tanečních párty obdoby! Samotný podtitul akce „sen se stane skutečností“ dává tušit, že by se měli návštěvníci přenést do říše snů. Výčet všech jmen dává tušit tomu, že se ocitnete na prahu snění.

Promotéři TRANCEFUSION přicházejí s úplně novým konceptem této nadšeně přijaté akce, který by se měl vyrovnat světovým trance eventům. Veškeré prostory Průmyslového Paláce (levé i pravé křídlo, střední hala i rozlehlé foayer) s celkovou plochou přes 12 tisíc metrů čtverečních se promění v jeden velký festival trance hudby a fanoušci tohoto žánru si rozhodně přijdou na své. Již nyní lze předpokládat, že nebudou vědět, na které stage se usídlit.

Celkem v paláci vyrostou 3 stage, na nichž se během desetihodinového tanečního maratonu představí více jak 20 trance DJs z toho nejlepšího, co současná světová špička nabízí. Praha se navíc může jen pro tuto noc těšit na neskutečných téměř deset jmen, která si v Čechách odbudou svou premiéru! Na české poměry, zdá se věc nevídaná …

K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, prostorné vyhlídkové terasy ve střední hale, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foaer, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.

Pořadatelé slibují, že rozhodně neprodají maximální kapacitu Průmyslového Paláce, a budou dbát na to, aby v jednotlivých halách bylo vždy k hnutí. Proto doporučují včasný nákup vstupenek, protože kapacita Průmyslového Paláce není neomezená.

Navíc se spuštěním předprodeje přichází s neuvěřitelnou limitovanou nabídkou koupě spojené vstupenky na Trancefusion 8.10.2011 v Incheba Aréně (Gabriel & Dresden, Giuseppe Ottaviani, Marcel Woods, Mat Zo a další hvězdy) a na tuto jarní Trancefusion v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu 1.400,- Kč celkem!

Za cenu, která je shodná s cenami konkurenčních akcí, kde zažijete 6 DJs, tak máte možnost zažít téměř třicítku světových hvězd ve dvou termínech! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2012 za 750,- Kč.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Djs:

Dash Berlin (NL)
Aly & Fila (EG)
Andy Moor (UK)
Simon Patterson (UK)
Sean Tyas (USA)
Richard Durand (NL)
Arty (RUS)
Super8 & Tab (FIN)
Leon Bolier (NL)
Blank&Jones (D)
Orjan Nilsen (NOR)
Alex O´Rion (NL)
Arctic Moon (PL)
Ben Gold (UK)
Mark Eteson (UK)
Ruben de Ronde (NL)
Wezz Devall (NL)
Alexander Popov (RUS)
Audrey Callagher (UK) – LIVE a mnoho dalších performerů
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 29. 8. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Praha zažije v dubnu trance smršť světového formátu!!!. Vychytané.cz. [Online] 29. 8. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4817. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Praha-zazije-v-dubnu-trance-smrst-svetoveho-formatu!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:36