Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

„Úspěšné“ úterý mladého muže

Zcela zřejmě neměl v úterý svůj šťastný den 30letý muž ze Zlína. Krátce po 13té hodině byl přistižen v prodejně se sportovním zbožím v OC Čepkov, kde se pokusil odcizit boty v hodnotě 2.499 CZK.
Přidat na Facebook
Přivolaní strážníci zjistili, že si dotyčný prostě nazul novou sportovní obuv a poté chtěl projít pokladní zónou bez placení. Jenže skutek mu nevyšel a tak krom toho, že musel odejít ve svých starých botách si ještě odnesl pokutu ve výši 1.000 CZK. Ale toto mu zjevně nestačilo a tak se strážníci nestačili divit, když se s ním o hodinu později potkali znovu. Všimli si totiž podezřele kličkujícího vozidla na ulici Gahurova, a proto pojali podezření, že by se mohl řidič nacházet pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky. Provedená dechová zkouška pak jejich podezření jen potvrdila. Muž totiž nadýchal 2,578 promile alkoholu. Takže se teď na nějakou dobu bude muset obejít bez řidičského oprávnění, neboť mu hrozí zákaz činnosti na dobu od šesti měsíců do jednoho roku a také si bude muset sáhnout hodně hluboko do peněženky, jelikož za toto protiprávní jednání je sankce od 10 – 20.000 CZK.

Řídit s téměř třemi promilemi? Pro někoho nemožné, pro někoho realita
24. srpna, krátce před osmou hodinou ranní, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na ulici Gahurova pohybuje vozidlo TZ Nissan, které kličkuje a přejíždí do protisměru a jeho řidič bude pravděpodobně pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky. Na místo byla proto neprodleně vyslána rychlá operativní jednotka MP Zlín. Tato vozidlo zastavila a u 41leté řidičky ze Zlína provedla orientační dechovou zkoušku. Po jejím provedení nechtěli strážníci věřit svým očím, neboť žena nadýchala 2,846 promile alkoholu v organizmu. K výsledku zkoušky pak uvedla, že se dala „jen trochu“ vína. Vzhledem k tomu, že zde vzniklo podezření ze spáchání tr. činu, byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Užovka vyděsila obyvatele sídliště
V úterý, krátce po osmé hodině ranní, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na ulici Česká na sídlišti Jižní svahy nachází nějaký malý had. Tohoto měla sousedka oznamovatele odchytit do sklenice a mají obavu, aby se nejednalo o zmiji. Na místo byla vyslána hlídka z okrskového pracoviště Jižní svahy, přičemž měl zrovna službu strážník, chovající plazy doma. Tento v háděti rozpoznal mládě užovky hladké, která se na území ČR běžně vyskytuje ve volné přírodě. Hada si převzal s tím, že jej vypustí na vhodnějším místě zpět do přírody.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
středa 24. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. „Úspěšné“ úterý mladého muže. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2011. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4811. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/„Uspesne“-utery-mladeho-muze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 12:16