Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Perfektní chlap – skutečná rarita či vaše chyba?

No jo, každá žena sní o tom, že zrovna ten její bude ten nejgalantnější muž na světě, bude moooc vnímavý a bude dělat co jí na očích vidí. Milé dámy, probuďte se. Pokud takového máte, držte se ho zuby nehty. Pokud ne, hledejte jehlu v kupce sena nebo se nad sebou zamyslete.
Přidat na Facebook
Ach jo, časy Oldřicha Nového („Zavřete oči, odcházím“, já vím, filmový scénář, kecy atd., ale přece jen) jsou nenávratně pryč a s tím i všudypřítomná galantnost a schopnost čtení, co kdo na očích vidí. Zdá se vám to taky tak? Není to zas až taková pravda. Skuteční vnímaví chlapi ještě pořád nevymřeli, jen je pekelně těžké je odhalit.

No, každopádně jestli už takového chlapa najdete a zjistíte, že to zas až taková vnímačka nebude, věřte tomu, že něco děláte špatně vy. Upřímně do hlavy vám nikdo nevidí a pokud aspoň čas od času nepípnete i ten sebe vnímavější chlap je prostě pořád chlap. A jak víme, chlapi myslí jinak. Ale i kdyby to byla ženská, tak to vyjde úplně nastejno, páč schopnost prokouknout lebku, šedou či jakou kůru mozkovou, probrat se miliony neuronů a nevím čím vším, až by se došlo k vašemu přání... ani Superman by to nesved.

Pokud už týden vysíláte telepatické signály, že chcete kytku, chcete kytku, chcete kytku...dostanete velké ho...o. Pokud vysíláte signály, že chcete orgasmus, orgasmus, orgasmus...víte jak to skončí. Neřekneš si, nemáš.

Hodně holek se stydí říct, co jim dělá či nedělá dobře. Samozřejmě, že já být chlap a někdo by mi do toho v jednom kuse kecal, ať dělám přesně to či ono...taky by asi byla moje trpělivost a vzrušení pryč. Ale takové malé nakopnutí, ukázání, navedení či vyslovení přání dokáže někdy udělat divy.

A nejen v sexu samozřejmě. Celkově vzato hodně lidí má problém vyslovit, či vůbec definovat, co by vlastně chtěli a dát to najevo, projevit se či o to dokonce usilovat. Samozřejmě, mezi velkohubášstvím a projevem je rozdíl. Bojíte se, že se vám někdo vysměje do k....tu? Za co, za váš názor? Za to co chcete? Že si přejete snídani do postele, kytku a vzkaz přede dveřmi, romantickou večeři a noc plnou orgasmů? Ale jděte. Kdo vás může za vaše přání a myšlenky soudit!?
crashzone
(Michaela Rusínová)
pátek 2. 3. 2007 08:00
Rusínová, Michaela. 2007. Perfektní chlap – skutečná rarita či vaše chyba?. Vychytané.cz. [Online] 2. 3. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=481. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Perfektni-chlap-–-skutecna-rarita-ci-vase-chyba?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:19