Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Míša Štoudková přiletěla na HipHop kemp v helikoptéře!

Kdo očekával, že na hradeckém HipHop kempu, který se konal od čtvrtka 18. 8. do soboty 20. 8., potká jen samé fanoušky tohoto hudebního žánru ve vytahaných kalhotách, ten se opravdu nestačil divit. Vedle krásných okřídlených bytostí v podobě AXE andílků se totiž objevila i neodolatelná modelka Miša Štoudková, která se na tuto akci originálně přiletěla podívat v helikoptéře.
Přidat na Facebook
„Jako správný anděl jsem „spadla“ přímo z nebe, byl to pro mě neuvěřitelný zážitek se proletět v helikoptéře.“ Opojená afrodiziakální vůní nového AXE EXCITE, které rozprašovali po areálu AXE andílci, odhodila veškeré své zábrany a flirtovala v rytmu HipHopu s každým mužem, který voněl po AXE EXCITE. Tato vůně totiž propůjčí svému nositeli neodolatelnou přitažlivost a tak i Míša poprvé zkusila, co znamená podlehnout. Komu z návštěvníků ale nestačil jen flirt s anděly, ten se mohl nechat namydlit krásnými dívkami v AXE sprše. Do této jiskřivé atmosféry, nabyté erotickou energií, hráli vedle české kultovní skupiny PSH, i přední zahraniční skupiny HipHopu. Z USA například přijeli zahrát RA THE RUGGED MAN & MC Nova Rockafeller, Arsonists, Mayer Hawthorne & The County, OFWGKTA aka Odd Future. Z Francie přicestovali Eclips a Hocus Pocus, z Německa pak Snowgoons a mnoho dalších.

AXE ovšem nepomáhá pouze při flirtu, ale na parties pod záštitou této značky, lze vyhrát i mnoho hodnotných cen. Můžete se zúčastnit flirtovací hry a získat Axe Excite deo sprej, USB lampičku, kožený náramek AXE nebo tašku Axe přes rameno. Každá holka obdrží u vstupu andělský náhrdelník. U zábavného E-kiosku, se pak můžou kluci nechat vyfotit a udělat si super koláž se sexy Axe andílky, a tu si pak poslat na mail nebo na Facebook.

Veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku
http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 22. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Míša Štoudková přiletěla na HipHop kemp v helikoptéře!. Vychytané.cz. [Online] 22. 8. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4809. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Misa-Stoudkova-priletela-na-HipHop-kemp-v-helikoptere!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:24