Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Víkend byl rušný nejen ve Vizovicích, ale i ve Zlíně

V pátečních nočních hodinách byla hlídka Městské policie Zlín přivolána na sídliště Jižní svahy. Zde se totiž opětovně nacházel podnapilý, 24letý mladý muž ze Zlína, který se chtěl dostat do bytu své matky.
Přidat na Facebook
Jenže, s 3,188 promilemi alkoholu v organizmu se mu jen stěží dařilo najít ty správné dveře. A tak boucháním a křikem obtěžoval všechny ostatní nájemníky domu. Vzhledem k tomu, že se u něj jednalo o opakované protiprávní jednání a dotyčný neskýtal záruky slušného chování, byla na místo přivolána i ZZS ZK. Po zkonstatování lékaře, že muž je po zdravotní stránce v pořádku, pouze pod vlivem alkoholu, byl převezen k odeznění akutní intoxikace do PAZS Kroměříž.

Neděle se nesla ve znamení dopravních nehod
Krátce před devátou hodinou ranní zahájil sérii dopravních nehod 20letý mladík z Pitína. Ten s osobním vozidlem Opel Vectra z neznámých příčin prorazil železnou závoru v lese, v lokalitě U Majáku. Poté navíc čelně narazil do stromu. Událost nahlásil na SOC Městské policie Zlín tamější myslivecký hospodář. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín. Tato u údajného řidiče provedla orientační dechovou zkoušku, s výsledkem negativním, ovšem u jeho spolujezdce, 18letého mladíka taktéž z Pitína, zkouška prokázala přes 1 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že z vozidla vytékala pohonná hmota, pravděpodovně nafta, byl k nehodě přivolán HZS ZK a taktéž i Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Dalším v pořadí se stal 36letý muž z Želechovic. Ten sice nezpůsobil dopravní nehodu v pravém slova smyslu, nicméně jel na kole pod vlivem alkoholu. Jeho motající se jízdy si krátce před půl jedenáctou hodinou dopolední povšimla hlídka MP Zlín. Dotyčný muž pak navíc upadl z kola v křižovatce ulici Vodní a Dlouhá. Ovšem na skutečnost, když jej strážníci po provedené dechové zkoušce, která prokázala tři promile alkoholu v organizmu, upozornili, že v tomto stavu nemá na silnici co dělat, zareagoval opravdu překvapivě. „ A co jako?“ Těžko říct, jestli bude mít stejná slova i při udělení pokuty, která jej rozhodně nemine. Celou věc si poté převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

A krátce po poledni dovršil sérii řidič osobního vozidla Fabia ze Slovenska. Ten při projíždění ve směru od ulicie Osvoboditelů nedal přednost vozidlu TZ Fiat, který přijížděl po Třídě T. Bati ve směru od Vizovic. Zákonitě muselo dojít ke střetu obou vozidel, přičemž Fabia skončila převrácená na střechu na ulici Dlouhá. Při tomto ještě navíc narazila do dalšího přijíždějícího vozidla, paradoxně pohřební služby, které jelo pro zesnulou osobu. V době dopravní nehody neměla být dle svědků funkční světelná signalizace, což ovšem nemění míru zavinění nepozorného řidiče. Na místo byl přivolán i HZS ZK k likvidaci úniku provozních kapalin a taktéž Policie ČR. Do jejího příjezdu usměrňovali strážníci MP Zlín provoz na pozemní komunikaci a poté celou věc předali k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

V areálu bývalého koupaliště se nacházejí koně ve špatném zdravotnm stavu
V neděli, krátce po 13té hodině, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se
v areálu bývalého koupaliště Riviéra již asi pět dní nacházejí 3 koně a jedno hříbě, které vykazují známky špatného zdravotního stavu. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín z okrskového pracoviště Malenovice. Tato zjistila že oznámení se zakládá na pravdě a v areálu se nacházejí tři dospělí koně, přičemž jeden z nich vykazuje známky podvýživy a jeden menší kůň, pravděpodobně poník, který má oděrky na hlavě. Ke strážníkům se přihlásil i jeden z uživatelů blízké zahrádkářské kolonie, který jim sdělil, že zvířata by se zde měla nacházet zhruba deset dní, přičemž u nich neviděl žádného majitele.
Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem byla celá věc předána na odbor životního prostředí MMZ k dalšímu šetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 22. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Víkend byl rušný nejen ve Vizovicích, ale i ve Zlíně. Vychytané.cz. [Online] 22. 8. 2011. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4807. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vikend-byl-rusny-nejen-ve-Vizovicich,-ale-i-ve-Zline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.129.52
Serverový čas: sobota 10. června 2023 07:11