Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci Tř. 2. května

Městská policie Zlín upozorňuje všechny řidiče na přechodnou úpravu silničního provozu na Třídě 2. května, Nábřeží u Januštice a Padělky IX. Jedná se o částečnou uzavírku místní komunikace Tř. 2. května a celkovou uzavírku místní komunikace Nábřeží u Januštice a to v době od 8.8. 2011 – 30.11.2011.
Přidat na Facebook
Po dobu rekonstrukce mostu přes potok Januštice bude zjednosměrněna MK Padělky IX. a to ve směru z Tř. 2. května na ulici Sokolská a uzavřena MK Nábřeží u Januštice. Objízdná trasa je vedena po MK Tř. 2. května, MK ulice Kúty a MK ulice Fügnerovo nábřeží. Provoz na třídě 2. května je u mostu řízen kyvadlově, pomocí přenosné světelné signalizace.

Na Fügnerově nábřeží musí ovšem řidiči počítat s další uzavírkou, jelikož probíhají stavební práce v místě U Splavu, kde došlo k poruše horkovodu. Tudíž od restauračního zařízení U Máců ve směru k Baťově nemocnici je nábřeží v daném místě neprůjezdné. Práce by měly trvat do 20. 8. 2011.

Po srážce se zvedlou silnicí skončil v nemocnici
12. srpna, krátce před čtvrtou hodinou ranní, přijalo SOC (stálé operační centrum) oznámení, že se na čtyřproudé komunikaci na ulici Dlouhá nachází ležící muž. Na místo byla ihned vyslána rychlá operativní jednotka a přivolána i ZZS ZK. Do jejího příjezdu poskytli strážníci muži neodkladnou předlékařkou pomoc, jelikož kromě toho, že se nacházel v silně podnapilém stavu, měl krvácivé zranění v obličeji. Vzhledem k tomu, že muž nekomunikoval a neměl u sebe žádné doklady, nebylo možno zjistit jeho totožnost. Přivolaný lékař poté zkonstatoval, že se s největší pravděpodobností nejednalo o dopravní nehodu, neboť kromě rozraženého nadočnicového oblouku neměl jiná zranění. I přesto byl převezen k dalšímu ošetření do BN Zlín.

Hádka skončila zabodnutým nožem ve dveřích
V sobotu, krátce po 22té hodině, přijalo SOC MP Zlín oznámení, že došlo k fyzickému napadení mezi 48letým mužem a jeho 29letou známou. Na místo ihned vyjela nejbližší motorizovaná hlídka MP Zlín. Ta zjistila, že oznamovatel byl fyzicky napaden za použití nože, naštěstí bez zranění, který poté skončil zabodnut ve vstupních bytových dveřích. Hádka mezi mužem a ženou měla vzniknout z toho důvodu, že žena měla dotyčnému odcizit finanční hotovost ve výši cca 1.200 CZK. Tato se na místě již v době příjezdu hlídky MP Zlín nenacházela. Vzhledem k podezření na spáchání tr. činu si celou věc převzali k dalšímu šetření kolegové z republikové policie.

Seniorku zachraňovali strážníci
V pátečních podvečerních hodinách přijalo SOC (stálé operační centrum) MP Zlín oznámení, že v jednom z bytů na sídlišti Kúty, upadla doma starší žena a nereaguje na žádný kontakt. Vzhledem k tomu, že u dotyčné ženy již hlídky MP Zlín v minulosti několikrát zasahovaly, vzniklo zde podezření, že se může nacházet v ohrožení života či zdraví. Proto přivolaní strážníci vstoupili do předmětného bytu za pomoci lezecké techniky. V bytě se nacházela na zemi ležící 72letá seniorka, která byla sice při vědomí, ale nereagovala na žádné podněty. Prostřednictvím SOC byla na místo přivolána ZZS ZK a do jejího příjezdu strážníci kontrolovali zdravotní stav dotyčné. Přivolaný lékař pak po prvotním ošetření rozhodl o převoz na neurologické oddělení BN Zlín.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín


Lakina
(Lada Váňová)
neděle 14. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Přechodná úprava provozu na pozemní komunikaci Tř. 2. května. Vychytané.cz. [Online] 14. 8. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4804. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prechodna-uprava-provozu-na-pozemni-komunikaci-Tr.-2.-kvetna
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:28