Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední praktické informace k sobotnímu Pleasure Islandu!

Přípravy na největší taneční festival tohoto léta, Pleasure Island, který se bude konat na letišti v Roudnici nad Labem, v sobotu 27. srpna jsou v plném proudu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Pleasure Island
sobota 27. srpna 2011 16:00
(konec +- neděle 28. srpna 2011 06:00)
Letiště
Roudnice nad Labem (CZ)
Všechny poslední informace, které potřebujete vědět k sobotnímu čtrnácti hodinovému maratonu, kde na devíti stagích vystoupí hvězdy světové House, Trance, Techno a Hardstyle music najdete níže.

TRVÁNÍ AKCE
Letiště v Roudnici nad Labem se pro návštěvníky otevře v sobotu 27. srpna v 16.00 hodin. V tu dobu bude zahájen hudební program na jednotlivých stagích. Konec akce je naplánován na 6. hodinu ranní. Akce je řádně nahlášena a schválena příslušnými úřady.

VSTUPENKY
Nejlevnější vstupenky jsou v prodeji do pátku 23.7., v síti Ticketpro za 1095 Kč, stejně jako VIP vstupenky za 2500 Kč, které vás navíc opravňují ke vstupu na luxusní VIP terasu, zahrnují VIP parking a další výhody.

Na vstupenky v předprodeji se vztahuje 10% sleva pro držitele karet ISIC, Scholar, Alive (IYTC) a ITIC.

Základní vstupenky za konečnou cenu 1195 Kč a VIP vstupenky budou v prodeji také na místě po celou dobu akce na několika pokladnách, kde bude možné provádět platby i platebními kartami.

Upozorňujeme na množící se případy překupníků, kteří prodávají falešné vstupenky. Takové osoby budou z areálu vyvedeny a předány Policii ČR. Zakoupení vstupenek u těchto osob je vaše vlastní riziko.

VSTUP
Minimální věk pro vstup na festival je 18 let. Můžete být na požádání vyzváni k ověření plnoletosti občanským průkazem.

ŠATNA
V areálu bude možnost využít šatnu / úschovny zavazadel za 30 Kč. Budete si tak moci odložit věci, aniž byste se o ně museli obávat, a užívat si festival naplno a bez starostí.

NENÍ POVOLENO
Do festivalového areálu je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky festivalu. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo.

Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

Vstup zvířatům je zakázán.

OPUŠTĚNÍ AREÁLU
Návštěvník, který bude chtít během festivalu opustit areál a opět se vrátit si musí zakoupit vrácenku v hodnotě 50 Kč.

FOTOGRAFOVÁNÍ A NATÁČENÍ
S výjimkou profesionální techniky jsou digitální fotoaparáty nebo videokamery povoleny. Pořizujte co nejvíce fotek a videí, ať je pak na co vzpomínat. Bude to stát za to ;-)!

DOPRAVA AUTEM
Na roudnické letiště se nejlépe dostanete po dálnici D8 vedoucí mezi Prahou a Teplicemi. Z dálnice sjedete na Exitu 29 - Roudnice nad Labem a budete pokračovat směrem na Roudnici. Přibližně po kilometru odbočíte před velkým autobazarem doleva přímo na letiště.

GPS souřadnice jsou: N50°24‘38“ N014°13‘34“

Google maps
http://www.jizdomat.cz/pleasure-island-2011


PARKOVÁNÍ
Na místě bude možno zaparkovat na velkokapacitním parkovišti, které je střeženo festivalovou ochrankou. Za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Dále zde bude vyhrazeno samostatné VIP parkoviště pro majitele VIP vstupenek, a parkoviště pro akreditované umělce, press, a organizační pracovníky. Doprava v blízkosti areálu bude omezena, sledujte proto místní značení a navigace. Cena za parkování pro návštěvníky je 100 Kč za osobní automobil. Při cestě zpět buďte maximálně zodpovědní, a nesedejte za volant po konzumaci alkoholu a jiných návykových látek. Stejně tak nesedejte do auta vedle řidiče, který není způsobilý jízdě. Zbytečné riskování může ohrozit nejen životy vaše, ale i dalších nevinných lidí.SPECIÁLNÍ AUTOBUSOVÁ LINKA Z PRAHY A KYVADLOVÁ DOPRAVA
Festival nabízí návštěvníkům usnadnění dopravy na festival pomocí přímé autobusové linky z nádraží Praha Holešovice přímo na místo konání festivalu, tzn. letiště Roudnice nad Labem a zpět.

Jízdenky je potřeba dopředu zakoupit na www.ticketpro.cz Cena jedné jízdenky je 90 Kč. V nabídce jsou dva možné časy odjezdů. Pro ty, kteří si chtějí užít festival již od samého začátku, bude autobus vyjíždět v 15.00. Pro ty, kteří se chystají na festival večer, bude autobus vyjíždět v 18.00.

Zpáteční cesta je naplánována na ráno v časech 05.00 a 06.15. Autobus bude plně klimatizovaný s počtem 51 míst k sezení. Přesné místo odjezdu autobusů bude upřesněno v týdnu, kdy se festival koná.

Během festivalu bude také zřízena kyvadlová doprava zdarma od 15.30 do 20.00, která bude jezdit trasu autobusové nádraží Roudnice nad Labem – vlakové nádraží Roudnice nad Labem – letiště Roudnice nad Labem. Ranní spoj pak bude vyjíždět v 5.00 od letiště k vlakovému a autobusovému nádraží.

TOALETY
Toalety na festivalu Pleasure Island budou zajištěny po celém areálu a budou zdarma k použití, stejně jako cisterny s pitnou vodou a umyvadla.

OBČERSTVENÍ
Samozřejmě nechceme, abyste na festivalu hladověli. Na Pleasure Island bude připraveno přes 100 metrů barů s pestrou nabídkou kvalitních a vychlazených nápojů, stejně jako několik desítek metrů stánků s občerstvením, kavárna, či koktejl bary. Pro zrychlení obslužnosti barů a celého cateringu budou v areálu platit žetony, stejně jako je tomu v praxi na všech festivalech a velkých akcích např. v Holandsku. Jeden žeton bude mít hodnotu 40 Kč (2 eura), polovina pak 20 Kč (1 euro). Prodej žetonů bude probíhat na několika místech po celém areálu. V zájmu urychlení jejich nákupu prosíme, neplaťte velkými bankovkami. Maximální nominální hodnota přijatých bankovek je 2.000 Kč. 5.000 Kč, 200 euro a 500 euro bankovky nebudou akceptovány.

STANOVÉ MĚSTEČKO
Festival Pleasure Island nabízí stanový kemp všem návštěvníkům festivalu, kteří si chtějí užít tento čtrnáctihodinový taneční maraton od začátku až do konce a neřešit ranní cestu domů. Stanové městečko bude otevřeno od 26. srpna od 16.00 do 28. srpna do 18.00. Ve stanovém městečku nebude možnost půjčení stanu, takže je potřeba si přivézt a postavit vlastní stan. Cena za noc je 50 Kč za stan a 50 Kč za osobu. V prostorách kempu naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením.

DRESSCODE
Na festival není vymezen konkrétní dresscode. Je na každém, v čem dorazí. Fantazii se meze nekladou! Čím kreativnější kostým, tím lépe :-)FESTIVALOVÉ DEKORACE
I tento rok investujeme mnoho úsilí a pracovní síly do výzdoby areálu festivalu, která je součástí celkového prožitku z návštěvy festivalu Pleasure Island. Proto bychom požádali každého návštěvníka, aby záměrně neničil dekorace a tak i celkovou atmosféru. Kdo tento požadavek poruší, bude vyveden před brány festivalu a již nebude znova vpuštěn dovnitř.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Festival Pleasure Island se koná v přírodním prostředí nedaleko Roudnice nad Labem. Proto chceme požádat všechny návštěvníky, aby dodržovali pořádek a čistotu.

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ
Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během festivalu v prostorách akce, parkoviště a v kempu. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich akcí, kontaktujte nás na info@unitedmusic.cz

DALŠÍ INFORMACE
Kompletní informace o festivalu Pleasure Island, fotky z příprav, vizualizace stagí či informace o vystupujících hvězdách najdete na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz a nebo Facebook stránkách festivalu Pleasure Island či United Music.
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 25. 8. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Poslední praktické informace k sobotnímu Pleasure Islandu!. Vychytané.cz. [Online] 25. 8. 2011. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4801. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-prakticke-informace-k-sobotnimu-Pleasure-Islandu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.158s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:40