Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme další hvězdu Trancefusion - Mat Zo!

Dalším z řady DJs, kteří se poprvé představí pražskému publiku a fanouškům Trancefusion je britský producent a DJ Mat Zo.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion
sobota 8. října 2011 20:00
(konec +- neděle 9. října 2011 06:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Tento velice sympatický chlapík určitě v říjnu nadchne i vás, kteří zamíříte do Incheba arény.

Londýnský DJ Matan Zohar – nebo také Mat Zo, jak ho znají fanoušci – se narodil do umělecky nadané rodiny. Díky matce, profesionální houslistce, a otci, věhlasnému malíři a milovníkovi hudby, se už od malička seznamoval se světem hudby: s klasikou i folkem, s operou i moderní syntezátorovou hudbou. Když bylo Matanovi osm, byl už hudbou prosycen natolik, že se sám naučil hrát na kytaru a rozhodl se, že založí vlastní skupinu.

Nedlouho po návratu rodiny z USA zpátky do rodného Londýna začal jedenáctiletý Matan hrát na bicí v jazz klubu a na baskytaru v rockové skupině. Nicméně po seznámení s taneční hudbou projektů jako Daft Punk a Chemical Brothers mu nadobro učarovaly jejich primitivní rytmy podtrhnuté výraznými melodiemi, instrumentací a progresí a o Matanově dalším směřování bylo rozhodnuto: produkce elektronické hudby a DJing.

Ve třinácti se sám naučil produkovat taneční hudbu. V šestnácti se postavil za gramofony.V polovině roku 2007 měl už za sebou remixy pro Andyho Moora a Markuse Schulze. Skutečně se ale proslavil až když si ho najal Tiesto, aby mu zremixoval skladbu „Driving to Heaven“. Ta se pak objevila na Tiestově kompilaci „In Search of Sunrise 7“.

Mat Zo se rychle vypracoval a stal se jedním z nejžádanějších producentů progresivní taneční hudby. Hrál v Holandsku, Německu, na Ukrajině, na Ibize, v Indii a samozřejmě v Anglii. Globální dosah nadějného producenta se dále výrazně rozšířil v létě roku 2008, kdy začal na online rádiu Afterhours.fm vysílat svou měsíční show Zoned.

Rok 2010 byl pro Matana zatím nejúspěšnější. Vydal několik vynikajících tracků, např. „24 Hours“, „The Lost“, „The Found“, „Near the End“. V květnu se objevila jeho debutová kompilace s názvem „Anjunabeats Worldwide Volume 2“, kterou namixoval spolu se Super8 & Tab. Hrál v britských klubech Godskitchen a Ministry of Sound či na Arminově polském koncertě v rámci turné ASOT 450. S kolegy Above & Beyond, Jaytech a Super8 & Tab také stačil objet Austrálii na turné Future Music Festival.

Matanovy skladby hrají všichni největší DJové světa, včetně Armina Van Buurena, Tiesta, Above & Beyond, Markuse Schulze, Ferryho Corstena, Andyho Moora či Airwave. Jeho tvorba vychází na labelech Intuition, Armada a Anjunabeats. Mat Zo i ani v roce 2011 nezahálí a tvoří v různých stylech elektronické hudby, od drum and bass, přes trance až k progressive. I nadále připravuje show Zoned, vysílanou na Afterhours.fm. Jeho exkluzivní remixy hrají nejvýznamnější taneční rádia světa. Nepochybujme, že Mat Zo má před sebou velkou budoucnost. To, co jsme viděli a slyšeli dosud, byl jen začátek.

TRANCEFUSION – nová krev do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 8. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Představujeme další hvězdu Trancefusion - Mat Zo!. Vychytané.cz. [Online] 24. 8. 2011. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4800. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-dalsi-hvezdu-Trancefusion---Mat-Zo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.82.149
Serverový čas: sobota 10. června 2023 23:09