Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pražské Holešovice ve znamení DJs marathonu a tance

V rámci GTFCKD Djs marathonu, který se uskuteční 3. 9. 2011, bude pražské Výstaviště v Holešovicích plné špičkových Djs a skvělých tanečníků. Mega párty se koná na počest ukončení léta a přivítání nové klubové sezóny. Odstartuje v sobotu ve 12 hodin a nabídne nejen 18 hodin taneční hudby, více jak 20 djs, videomaping a dech beroucí projekce, ale také smršť tanečních vystoupení, které budou po celé odpoledne. A to nejlepší na konec: Vstupné bude free!!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DJs Marathon a taneční exhibice
sobota 3. září 2011 12:00
(konec +- neděle 4. září 2011 12:00)
Incheba Výstaviště
Praha 7 (CZ)
Nabitý program přinese opravdu pestrý hudební zážitek. Do varu Vás dostane kvalitní český support djských hvězd. Představí se např. Pavel Bidlo, Lucas Hulan, John Culter, Michael C, Ketan, Kifli, Jakub Mildner, Domie, K.Sandra, AK47, Michael J, Dannloop, Migell, Pete Walk, Revis, Adam Cloud a další. Marathon se uskuteční na dvou scénách. A to na venkovní a vnitřní.

První tóny na venkovní scéně, která se nachází v perfektně situované zahradě Pražan hned vedle Průmyslového paláce, zazní už ve 12 hodin. Open scéna, která nabídne hudební program od úplného začátku až do konce, bude i útočištěm tanečníků a tanečnic, kteří nás budou neúnavně zásobovat svými exhibicemi. Účast bude mezinárodní, takže je na co se těšit. Bude to taneční bitva!

Již od 20 hodin bude na open scénu volně navazovat noční program, který Vám nabídne skvělé dje na prvotřídním aparátu a s neuvěřitelným vizuálním programem až do brzkých ranních hodin. Ten bude probíhat na kryté scéně a to jen v několik desítek metrů vzdáleném Křižíkově paviloně.
Všechny tímto zveme na akci, která Vás bude opravdu bavit!!

Linx:
www.gtfckd.cz

zdroj: Petr Ketan
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 15. 8. 2011 12:45
Prachař, Štěpán. 2011. Pražské Holešovice ve znamení DJs marathonu a tance. Vychytané.cz. [Online] 15. 8. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4788. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prazske-Holesovice-ve-znameni-DJs-marathonu-a-tance
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:23