Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jazzový mistr Erik Truffaz v září na Flédě

Erik Truffaz, moderní jazzová ikona, se navrací na Flédu, aby přestavil svoje poslední album In Between.
Přidat na Facebook
Švýcarský trumpetista se po třech kosmopolitních deskách (Paris, Mexico, Benares), na kterých se podíleli hudebníci jako Murcof, Sly Johnson či Indrani Mukherjee, navrací zpět ke svému starému kvartetu, jenž stál za dnes již zlomovým albem The Dawn z roku 1998. Jedinou výjimkou je to, že Patricka Mullera vystřídal Benoît Corboz, jejich dlouholetý zvukař.

Nebyl to od Truffaze ale spíše krok zpátky? Určitě ano, ale jen proto, aby měl větší místo k rozběhu a následnému skoku, kterým deska In Between bezesporu je. Album ovšem není o tvrdém přistání zpátky na zem, ale — jak už samotný název desky napovídá — o okamžiku mezi odpíchnutím a dopadem, o okamžiku, kdy tělo ztrácí veškerou oporu. A nebyl by to Erik Truffaz, kdyby si k albu nepřizval nějakého hosta. Tím se tentokrát stala vokalistka Sophie Hunger, která propůjčila svůj hlas hned dvěma skladbám: Let Me Go! a cover verzi písně Dirge (původně od Boba Dylana), která je skvělým doplňkem celé desky.

Album je někdy popisované jako temné či melancholické, jindy zase jako veselé a optimistické. Ale znáte to, dva tisíce uší, tisíc chutí a pravda bude někde mezi, někde In Between. Proto všem doporučujeme přijít 29. září na Flédu a posoudit podle sebe.

koncert: Erik Truffaz
29. 9. 2011
Fléda, Brno
Předprodej: 350 Kč
Na místě: 390 Kč
Start: 20.00 hod
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 15. 8. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Jazzový mistr Erik Truffaz v září na Flédě . Vychytané.cz. [Online] 15. 8. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4786. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jazzovy-mistr-Erik-Truffaz-v-zari-na-Flede-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 11:53