Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sázava zažila slet andělů

Za rytmu těch nejlepších kapel české a světové hudební scény se minulý víkend na Sázava Festu slétli andělé a s nimi zaplavila festival i omamná vůně. Andělé rozprašovali na mužské návštěvníky novou vůni AXE Excite, která vyvolává neodolatelnou přitažlivost a každá dívka jí podlehne. V čele „voňavého“ andělského komanda stála modelka Romana Pavelková, které dokonce podlehl i Jan Antonín Duchoslav alias Viki Cabadaj a nebo DJ LUCASO.
Přidat na Facebook
Kultovní kapely jako Alphaville, Kosheen, Hurts či Chinaski ozvučily minulý víkend Benešov a kultovní festival opět zaznamenal rekordní návštěvnost.

Návštěvníci si letos ale nepochvalovali pouze hudební performance, nýbrž úžasné flirty, které nezažily nikdy před tím. Důvodem pro letní erotické napětí byla nová vůně AXE EXCITE, která se linula celým areálem a propůjčila pánským návštěvníkům neodolatelný AXE efekt. Svůdná kráska Romana Pavelková pozorovala, jak se dívky houfně točily kolem kluků, kteří voněli po novém AXE EXCITE. „Nikdy před tím jsem neviděla, že by vůně dokázala dělat takové divy. Tomu říkám elixír lásky“, komentovala dění na festivalu krásná modelka Pavelková. AXE ovšem nepomáhá pouze při flirtu, ale na parties pod záštitou této značky, lze vyhrát i mnoho hodnotných cen. Přijd´ se pobavit na jednu z dalších akcí a zažij AXE efekt na vlastní kůži.

Termíny dalších akcí a veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
středa 10. 8. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Sázava zažila slet andělů. Vychytané.cz. [Online] 10. 8. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4782. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sazava-zazila-slet-andelu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 03:26