Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Havana Summer Night 2011 aneb jak to vidím já ...

Téměř na den přesně vyšlo další pokračování open-air akce Havana Summer Night. O tom, co se od loňska změnilo, zda vyšlo počasí a jak celkově party probíhala víc v článku ;)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Havana Club Summer Night
sobota 6. srpna 2011 17:00
(konec +- neděle 7. srpna 2011 00:00)
Štěrkoviště - rybářský areál
Otrokovice (CZ)
Do areálu otrokovického Štěrkoviště jsme dorazili kolem desáté hodiny večerní, kdy už z reproduktorů na obou stageích duněly libé beaty. Na hlavní, taneční stagei v podání djs Ondry Albrechta a jeho kolegy z radia Kiss publikum Ed Vance, na druhé, hip-hop a r´n´b stagei pod taktovou dvojice TomE a Numan.

Lidí bylo již v tu dobu na místě doslova požehnaně a dalo se předpokládat, že letošní ročník Havana Summer Night bude povedený večírek. A že byl! Sobotní párty navštívilo kolem tisícovky platících hostů, což je více než úspěch a rozhodně daleko více než počet návštěvníků loňského ročníku, který se potýkal s relativní nepřízní počasí.

Letošní prázdninové počasí open-airům také zrovna dvakrát nepřeje, nicméně přání všech akcechtivých návštěvníků byla tentokrát vyslyšena a za celý večer na Štěrkovišti nespadla ani kapka. Právě naopak! Až do brzkých ranních hodin, kdy celá akce končila, bylo jasno, a i přes fakt, že celá akce se konala u vody, dokonce i teplo.Nejen dobré počasí, ale i kvalitní drinky a papání (když pominu nekonečné fronty na všech barech) a především perfektní hudba zajistily, že lidé se bavili do samého konce a ještě pěknou chvíli po něm.

Ale nebudeme přeskakovat. Po fajnovém výkonu kluků z Kisska, kteří nahnali na parket první skupinky lidí, se za pult postavil dj Nugget, který svým hraním rozparádil publikum ještě víc, třeba oblíbeným trackem Save the World od Swedish House Mafia.Úderem půlnoci se za pultem objevila dvojice, kterou snad všichni návštěvníci akce velmi dobře znají – kamarádi a kolegové Milhaus a Tuta. Kluci předvedli již tradičně super výkon a dav se jim za to odměnil plným parketem po celou dobu setu. Atmosféru dotvářel kvalitní zvuk i světla od nejmenované profesionální firmy (změna k lepšímu oproti minulému ročníku).

Dění na hlavní stagei završil svým hraním dj Error, který nenechal roztančený dav snad ani chvíli vydechnout. A nebýt poměrně brzkého konce akce, dav by s radostí ještě nějakou dobu nedýchal. Domluva je však domluva a v rámci udržení dobrých vztahů s majiteli pozemku i lidí bydlících v okolí Štěrkoviště bylo nutné vypnout hudební produkci něco po 3. hodině ranní.Velkým party stanem zakrytá hip-hop a r´n´b stage, kde se během večera ukázali za mixpultem ještě DTONATE a LowMoney, pokračovala ještě o pár chvil déle, nicméně kolem půl 4 ráno už bylo kolem slyšet jen rozjařené hlasy většinou alkoholem posilněných návštěvníků.

Suma sumárum:

+ počasí
+ skvělá atmosféra

- fronty na barech a absence prodeje cigaret
- brzký konec akce
- tristní nedostatek toaletního papíru na WC (ano, neodpustím si tento komentář)

Dovolila jsem si také vyzpovídat několik návštěvníků (mezi nimi i jednoho z hlavních aktérů celé akce – dje Milhause) v krátkém interview. Jejich komentáře si můžete přečíst níže.

Prvním adeptem byl Richard, třiadvacetiletý manager ze Zlína ...

1. Ahoj Ríšo, zúčastnil ses také minulého ročníku Havana Summer Night? Pokud ano, jak hodnotíš letošní akci oproti té loňské?
Ahoj ..loňského ročníku jsem se zúčastnil a co se týká jeho hodnocení, tak si myslím, že nebyl moc vydařený, protože nevyšlo počasí, ale hudebně nebyl zlý. Bylo větší osazenstvo na hip-hop stagei a menší na elektru, catering slabší. Letos to ale bylo přesně naopak. Kluci z Clublife hrají skvěle a lidem se to líbí, a to jde taky vidět na návštěvnostech jejich akcí. Letošní ročník byl celkově povedený, bylo hezké počasí, lidí spousta a celkově akce, která je za humny, tudíž spousta známých, které většinou v jednom klubu nepotkáte. Jen k občerstvení bych řekl to, že pro příště by to chtělo více pracovních sil nebo barů, aby se stíhala uspokojit poptávka, protože když tam lidi 20 minut stojí ve frontě, tak mezitím vystřízliví a jsou protivní. Cenově to však bylo fajn.

2. Jak jsi byl spokojen s hudbou na obou stageích? Našel se mezi djs někdo, kdo opravdu sedl tvému hudebnímu gustu?
Hudba byla perfektní, preferoval jsem elektro stage od kluků z Clublife. Hrají čím dál lépe a lidem se to líbí – já nejsem výjimka. No a kdo z djs se mi líbil nejvíce? Obligátně – Milhaus a Tuta ..kde hrají tito 2, tam je dobrá hudební kulisa.

3. Vzkázal bys něco organizátorům akce či účinkujícím djs?
Tak organizátorům snad, že reklama byla velice dobře udělaná, lidí byli obeznámeni a taky jich přišlo dost. Prostory jsou dobré, dostatek místa na sezení i stání/tančení, snad jen to občerstvení by chtělo trošku posílit. Pochvala patří taky ostraze, neviděl jsem nikde nikoho, kdo by chodil a nabízel nějaké drogy, ani potyčky mezi návštěvníky nebyly nějak extra hrozné. A velká pochvala náleží samozřejmě djs.

4. Takže?
Celkově bych to shrnul jako velice vydařenou party a už teď se těším na další pokračování. Škoda jen, že je to jen jednou za rok.Svůj názor na akci nám sdělila také Helča, třiadvacetiletá kadeřnice z Malenovic

1. Ahoj Helčo, zúčastnila ses také minulého ročníku Havana Summer Night? Pokud ano, jak hodnotíš letošní akci oproti té loňské?
Ahojka ...zúčastnila jsem se i prvního ročníku a musím říct, že jsem byla spokojená s oběma stejně. Oproti minulému ročníku však byla větší návštěvnost, což bylo fajn, ale projevilo se to hodně v řadách na nápoje, a to nebylo zrovna příjemné.

2. Jak jsi byla spokojena s hudbou na obou stageích? Našel se mezi djs někdo, kdo opravdu sedl tvému hudebnímu gustu?
Hudba byla fajn, mně osobně se nejvíc líbil výkon Ondry Albrechta a Ed Vance.

3. Vzkázala bys něco organizátorům akce či účinkujícím djs?
Všem co se na této akci podíleli patří velká poklona, jen snad příště by to chtělo víc stánků s nápoji, ať si nemusíme kazit náladu dlouhým stáním v řadě.

4. Takže?
Akce se moc povedla a už teď se těším na další ročník.A jak jsem již naznačila, posledním pánem na holení bude dj Milhaus ..tak tedy ...

1. Ahoj Mildo, tak povídej přeháněj, jak se ti hrálo?
Ahojky, hraní bylo super, spousta pařících lidí, skvělá světla a zvuk, užili jsme si to s Tutou stejně jako loni.

2. Byl jsi s průběhem celé akce spokojený? Vyšlo všechno jak mělo?
Jsme si vědomi všech nedostatků, které vznikly na sobotní party, a které na dalším ročníku jako spolupořadatelé doladíme. Čekání na barech mělo dopad na celkovou atmosféru na party, a proto pro velký zájem lidí příští rok vše přizpůsobíme. Tímto se chceme také omluvit všem, kterých se čekání na drink dotklo.

3. Z tvé předchozí odpovědi tedy vyplývá, že další pokračování Havana Summer Night je více než reálné ..Můžeš nám k tomu říct něco víc?
Havana Summer Night 3 bude i příští rok. Budeme se snažit celou akci posunout zase o trochu dál. Určitě podchytíme více barů, zrychlíme prodej vstupenek u vchodu a uvažujeme nad výčepním kamionem přímo od pivovaru.

4. Vzkázal bys něco návštěvníkům sobotní akce?
Zdravím všechny pařmeny. Děkujeme, že jste se dostavili v tak hojném počtu a vytvořili bezproblémový průběh celé akce. Tímto za všechny pořadatele ještě jednou díky.

Tak příští rok snad na viděnou na Štěrkáči!

Peace, Misha
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 8. 8. 2011 16:00
Chovancová, Michaela. 2011. Havana Summer Night 2011 aneb jak to vidím já .... Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2011. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4778. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Havana-Summer-Night--2011-aneb-jak-to-vidim-ja-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:25