Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tak a jdeme do finále!

Pozítří se otevřou brány 19. ročníku festivalu Benátská noc v Malé Skále. Za nimi čeká na návštěvníky spousta skvělé muziky a dobré zábavy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benátská noc
pátek 29. července 2011 21:00
(konec +- pondělí 1. srpna 2011 21:00)
Malá skála
Český ráj (CZ)
Za dva dny se rozezním malebným údolím řeky Jizery první tóny letošního ročníku festivalu Benátská noc během čtvrtečního zahřívacího kola. Hlavní festivalový program začne v pátek od 12:00 a skončí v neděli před desátou večer (podrobný program naleznete v příloze).

Letos pořadatelé servírují skutečně velkou porci skvělé hudby z celého světa a od nás. Hrát se bude na 2 velkých podiích a 2 malých. Kdo by chtěl ozkoušet i trochu jiné zábavy, bude mít z čeho vybírat – od adrenalinového bungee jumpingu či horolezecké stěny po herní zónu. Tradičně dojde i na sobotní dopolední neckyádu či autogramiády vystupujících. Připraveno je i spousta aktivit pro ty nejmenší.

Pro nedočkavé je na webu festivalu www.benatskanoc.cz spuštěna webová kamera, na které mohou sledovat přípravy areálu.

A kdo zahraje? Na poslední chvíli pořadatelé ještě doplnili jméno na stage Evropy 2. Přijede skvělý Carmen Rizzo - fantastický DJ, 2x nominovaný na cenu Grammy v kategoriích remixové produkce a tvorby nahrávek. Dále se těšte na Scooter, Dream Theatre, Clawfinger, Lacuna Coil, netradičně na i open air festivalu Lucii Bílou, na Chinaski, Nightwork, Čechomor, Eddie Stoilow a další.

Pro maximální pohodlí návštěvníků se letos podařilo zajistit i kyvadlovou dopravu mezi Prahou a Malou Skálou. Autobusy budou vyjíždět z Prahy - Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu na Malé Skále a následně v nočních a ranních hodinách zpět do Prahy.

Tradičně se pořadatelé snaží pomoci i těm nejmenším a nejslabším. Vloni šla jedna koruna z každé prodané vstupenky na konto Kapky naděje (30000,-Kč), letos se Benátská noc stala partnerským festivalem UNICEF. Bude se promítat informační spot obsahující i číslo dárcovské sms.

Předprodej vstupenek
Do 28. 7. zaplatíte za permanentku 1290,-Kč, za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) 890,- Kč a za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení) 2200,-Kč.

Kemp bude otevřen tradičně již od čtvrtka až do pondělí 1.8. Letos však bude nadstandardně vybaven. Stanový areál, který organizátoři připravili, nemá na českých festivalech obdoby. Těšit se můžete nejen na čisté toalety a sprchy s teplou vodou, ale také na osobní trezory, půjčovnu sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop otevíračkou. Non-stop bude fungovat i celý kemp s recepcí, obsluhou a ochrankou. Vstupenky do kempu si bude možné zakoupit od 1. května v prodejní síti Ticketportál spolu se vstupenkami na festival. Vstupenek budou dva druhy, se stanem (450,-Kč) a bez stanu (300,- Kč), takže pokud jedete ve dvou či více osobách pod jeden stan, stačí vám jen jedna vstupenka se stanem a ostatní jen bez stanu. Kapacita kempu je až 7.000 osob. Vstupenka je platná pouze s platnou vstupenkou na festival.

Těšíme se na vás – vaše Benátská noc!

Veškeré informace o hudebním a doprovodném programu, kempu, dopravě, parkování, atd. naleznete na www.benatskanoc.cz
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 27. 7. 2011 08:00
Plaček, Lukáš. 2011. Tak a jdeme do finále!. Vychytané.cz. [Online] 27. 7. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4766. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tak-a-jdeme-do-finale!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:21