Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podivný muž se měl v minulosti ukájet v blízkosti dětského hřiště

Na podivně se chovajícího muže v blízkosti dětského hřiště na Vodní ulici upozornil Městskou policii Zlín personál přilehlé provozovny. Na místo proto vyrazila nejbližší motorizovaná hlídka.
Přidat na Facebook
Strážníci vzápětí zjistili, že se jedná o 36letého muže ze Zlína. Podle svědků měl právě on v minulém týdnu pozorovat hrající si malé děti, navazovat s nimi kontakt a přitom masturbovat.

Hlídka MP Zlín zajistila svědky a o celé věci vyrozuměla republikovou policii.

Městská policie Zlín upozorňuje rodiče zejména malých dětí, aby měli své ratolesti venku pod neustálým dohledem. V případě, kdy se setkají s projevy jejich sexuálního obtěžování, je nutno ihned volat tel. linku 156 nebo 158.

Asociál s 3 promile odjel z autobusového nádraží rovnou na záchytku
Tak jako téměř každý všední den, tak i v pondělí 11. července 2011 se strážníci Městské policie Zlín setkali s 49letým asociálem z Březnice. Ten se pravidelně uvádí do silně podnapilého stavu, aby poté obtěžoval kolemjdoucí svým pokusem o zpěv či dalšími opileckými projevy.

Krátce před sedmnáctou hodinou byla přivolána hlídka MP Zlín na autobusové nádraží. Zde se totiž měl nacházet ležící opilec, kterého hlasitý zpěv unavil natolik, až usnul vedle dveří čekárny. Strážníkům bylo hned jasné, s kým budou mít tu čest. A nemýlili se.

I tentokrát dotyčného probudili a snažili se mu domluvit, aby se odebral vystřízlivět ke svému domovu. To i sám opilec nejprve přislíbil, ale nohy jej donesly pouze na blízkou zastávku MHD. Odtud se po chvíli vrátil zpět k budově nádraží, kde se opětovně uložil do horizontální polohy.
Vzhledem k tomu, že u něj orientační vyšetření prokázalo na 3 promile alkoholu v organizmu, přičemž dotyčný nedokázal kontrolovat své chování, převezli jej strážníci k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži.

Dezorientovaného seniora v pyžamu dovedli strážníci zpět domů
Pouze v pyžamu se vydal ven, v úterý 12. července 2011 v hluboké noci, senior v místní části Malenovice. Naštěstí si jej všimla kolemjdoucí žena, která obratem vyrozuměla zlínské strážníky.

Necelou čtvrthodinu po druhé hodině oznámila svědkyně přímo hlídce Městské policie Zlín, že na Tyršově ulici viděla zmateného muže v pyžamu. Strážníci proto okamžitě vyrazili na místo k prověření události.

Hlídka MP Zlín následně zjistila, že se zde skutečně nachází 74letý dezorientovaný senior, který bydlí nedaleko. Strážníci jej proto doprovodili k domovu, kde jej předali manželce.

Kachnu s káčaty možná zlákaly letní slevy
Oznámení o vystrašené kachně, která se společně se svými káčaty krčí u jednoho z keřů na Kvítkové ulici, přijalo stálé operační centrum Městské policie Zlín v úterý 12. července 2011 odpoledne.

Na frekventovanou ulici, k parkovacímu domu pro zákazníky blízkých obchodních center, tak zamířila hlídka strážníků i pracovník odchytové služby pro zatoulaná zvířata. Společnými silami pak vyděšená zvířata naložili do přepravní klece a převezli o pár set metrů dál, kde je v korytě řeky Dřevnice vypustili do jejich přirozeného prostředí.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín


Lakina
(Lada Váňová)
středa 13. 7. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Podivný muž se měl v minulosti ukájet v blízkosti dětského hřiště. Vychytané.cz. [Online] 13. 7. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4749. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podivny-muz-se-mel-v-minulosti-ukajet-v-blizkosti-detskeho-hriste
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:47