Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Horký prachy – zábavný pořad o investování na Primě

Modelka Diana Kobzanová a šéfredaktor Investičního webu Petr Novotný boří předsudky o investování. Společně provádí novým pořadem Horký prachy televize Prima. Zábavnou formou nabízejí obyčejným lidem veškeré potřebné informace k tomu, aby sami mohli začít aktivně investovat, a dali tak svým penězům možnost zhodnocení.
Přidat na Facebook
„Pořad by měl být takovým vodítkem, kam a jak správně investovat. Dneska totiž člověk neví, čemu může věřit,“ říká Diana Kobzanová, která si nabídku na moderování pořadu nechala nejdříve projít důkladně hlavou. „Chvíli jsem se rozmýšlela a to z několika důvodů. Například jsem zvyklá moderovat sama, nerada se spoléhám na schopnosti kohokoliv dalšího a tak. Takže snad nebudu litovat,“ dodává bývalá Miss ČR a moderátorka rádia Frekvence 1, jenž se na obrazovce objevuje po boku Petra Novotného.

I modelka už se pro nějaké investice ve svém životě rozhodla. A jakou podle sebe udělala nejlepší a nejhorší investici? „Investovala jsem do vlastního bytu a do rekonstrukce části mamčina domu. Obojí splácím. Taky jsem si koupila opět nové auto. To byla, je a bude ta úplně nejhorší investice,“ svěřila se Diana Kobzanová. Ta si do pořadu Horký prachy zve zajímavé hosty ze světa showbyznysu a vyzpovídá je ohledně investic. V pořadu se například už objevila herečka Alice Bendová, majitel fotbalového klubu Baník Ostrava Tomáš Petera nebo Doc.MUDr. Jan Měšťák.

Diana Kobzanová patří v současné době mezi vyhledávané modelky a moderátorky. Tato kráska mimo jiné přiznala, že v minulosti nic moc neušetřila, ale za poslední léta se naučila se svými penězi hospodařit. „Kolem devatenácti let jsem moc nešetřila. Všechno, co jsem vydělala, ihned putovalo do oběhu. Časem ale přišla hypotéka, leasing… to člověka naučí, pokud nechce celý život bydlet pod podnájmech,“ míní česká kráska.

Pořad Horký prachy jsou postaveny na atraktivním konceptu kontrastní dvojice moderátorů, kdy Petr Novotný zastupuje odborný pohled na jednotlivé investiční postupy a Diana Kobzanová zprostředkovává pohled člověka „zvnějšku“, přičemž do pořadu přináší prvek „glamour“ a „zákulisní“ informace o zajímavých investicích, které se udály v showbyznysu. Moderátoři provádějí v pořadu diváky různými způsoby investování a upozorňují na aktuální vnodné investiční příležitosti. O další úhel pohledu se starají hosté Petra Novotného, kteří jsou v dané problematice zkušenými a uznávanými odborníky. Každý díl pořadu je zaměřen na jedno téma z oblasti investování, např. obchodování na burze, podílové fondy atd. a dále jedno vedlejší téma, které aktuálně ovlivňuje naše životy, jako je vývoj ceny benzínu nebo české koruny.

„V ČR se neustále odkálá řešení penzijní reformy, lidé by proto měli hledat alternativní formy zabezpečení na stáří, a investování je určitě jedním z efektivních způsobů, jak své peníze zhodnotit,“ podotýká moderátor a zároveň dramaturg pořadu Petr Novotný.

O to, aby byl pořad pro diváky přitažlivý, byl v něm příběh, zábava, napětí i prvky překvapení, se postaral režisér Jan Pachl. Diváci si navíc v rámci pořadu mohou zasoutěžit a klást moderátorům různé otázky. Oba moderátoři budou s diváky také intenzivně komunikovat prostřednictvím sociálních sítí.

První série pořadu Horký prachy má celkem 12 dílů a můžete ho sledovat na TV Prima každou neděli od 9.50h.

Více na www.horkyprachy.cz

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 1. 7. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Horký prachy – zábavný pořad o investování na Primě. Vychytané.cz. [Online] 1. 7. 2011. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4738. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Horky-prachy-–-zabavny-porad-o-investovani-na-Prime
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:29