Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prague City Festival se odehrával pod andělskými křídly

První ročník Prague City Festivalu, který zařadil Prahu mezi mimořádná mezinárodně uznávaná festivalová města, se uskutečnil ve čtvrtek 23.6 pod andělskými křídly na Bruselské cestě a v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Mezinárodní hudební skupiny, jakožto návštěvníky z celého světa obklopovaly andělské bytosti, které rozprašovaly hříšně voňavý deo sprej AXE EXCITE.
Přidat na Facebook
Pohledný herec Jared Leto, který ve filmu Alexandr Veliký podlehl Colinu Farrelovi, navštívil Prague City Festival ve funkci frontmana kapely 30 Seconds To Mars a tentokrát propadaly fanynky houfně jemu. Zda-li to bylo zapříčiněno pouze jeho osobnímu kouzlu, nebo k jeho neodolatelné přitažlivosti přispěl i nový AXE EXCITE, kterému podlehnou i andělé, to Jared nechtěl prozradit.

Moderátorka AXE TV Hana Chymčáková, zaznamenávala dění okolo hudebního festivalu, na kterém vystupovaly mimo jiné švédská kapela The Hives, americká hip hopová kapela House of Pain, jakožto české super kapely Support Lesbians a Gogol Bordello a další. Hance neunikla ani fascinace festivalových hostů, které vyvolaly nadpozemsky krásné AXE Angels.

Chcete-li je taky vidět na vlastní oči, tak přijďte na párty pod záštitou této značky. Mimo andělského okouzlení a hříšných flirtů zde můžete vyhrát i mnoho zajímavých cen.Termíny dalších akcí a veškeré informace o novinkách a dění kolem AXE najdete na: www.axe.cz a na Facebooku http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika

Zdroj: TZ Blue Gekko


Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 30. 6. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Prague City Festival se odehrával pod andělskými křídly. Vychytané.cz. [Online] 30. 6. 2011. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=4737. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prague-City-Festival-se-odehraval-pod-andelskymi-kridly
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:23